فوتیج جدید از اترنالز + اعلام تاریخ پخش عناوین جدید مارول و لوگو آنها

فوتیج جدید از اترنالز + اعلام تاریخ پخش عناوین جدید مارول و لوگو آنها

  • ایثار علیزاده
  • ۲ سال پیش
  • ۲ دقیقه مطالعه
  • ۱,۰۳۳

در ویدیویی که به تازگی از استودیو مارول منتشر شده است، از تاریخ اکران فیلم های فاز چهارم دنیای سینماتیک مارول رونمایی شده است و همچنین برای اولین بار فوتیجی از فیلم مورد انتظار اترنالز به نمایش درآمد.

تاریخ پخش سومین قسمت انت من با عنوان انت من و وسپ: کوانتومانیا، برای 28 بهمن 1401 تنظیم گردیده است و پیتون رید، کارگردان انت من و وسپ این قسمت را کارگردانی خواهد کرد. فیلمنامه این فیلم را جف لاونس می نویسد. پاول راد، اوانجلینا لی لی در نقش قهرمان های این فیلم دوباره باز خواهند گشت و همچنین شاهد حضور دوباره مایکل داگلاس، میشل فایفر، کاترین نیوتون خواهیم بود. علاوه بر این ها، جانتان میجرز نقش ویلین مسافر زمان این قسمت، یعنی کنگ فاتح را بازی خواد کرد.

مارول با انتشار این ویدیو، آغاز هفته قدرتمندی داشت و با رونمایی از تاریخ پخش و عنوان چندین فیلم، شادی را به دل طرفدارانش آورد. یکی دیگر از این فیلم ها، عنوانی بسیار محبوب، یعنی نگهبانان کهکشان بود. سومین و آخرین قسمت از این سه گانه محبوب. بر اساس این ویدیو، قسمت سوم نگهبانان کهکشان در تاریخ 15 اردیبهشت 1402 اکران خواهد شد.

علاوه بر تاریخ پخش، از لوگوی رسمی این عناوین نیز رونمایی شد که در ذیل میتوانید نگاهی به این لوگو ها داشته باشید.

لوگو - فاز چهارم مارول

شاید می پرسید که چرا تاریخ اکران این فیلم تا این حد به تاخیر افتاده است. دلیل این اتفاق را باید در پروسه ساخت آن جستجو کرد. فیلمبرداری قسمت سوم نگهبانان کهکشان قرار بود چند سال پیش آغاز شود؛ اما دیزنی کارگردان این فیلم، یعنی جیمز گان را به دلیل توئیت هایی که تقریبا یک دهه قبل منتشر کرده بود، اخراج کرد. نهایتا جیمز گان دوباره برای کار روی این پروژه استخدام شد، اما پس از اینکه کارگردانی قسمت جدید جوخه انتحار را قبول کرده بود و همین موضوع باعث شد که فیلمبرداری نگهبانان کهکشان به تعویق بیفتد.

قسمت جدید جوخه انتحار هم اکنون در حال فیلمبرداری است و قرار است که در ماه آگوست از شبکه اچ بی او مکس منتشر شود. بنابراین انتظار میرود که فیلمبرداری قسمت سوم نگبانان کهکشان، حول و حوش امسال آغاز شود.

اگر از طرفداران پر و پا قرص نگهبانان کهکشان هستید، باید بدانید که برخی از کاراکتر های این فرانچایز قبل از اکران قسمت سوم آن دوباره دیده خواهند شد. بله تعدادی از کاراکتر های این فیلم ازجمله شخصیت کریس پرت، یعنی استار لرد در فیلم ثور: عشق و رعد و برق در کنار کریس همسورث دیده خواهند شد که قرار است در سال 2022، یعنی حدود یک سال قبل از قسمت سوم نگهبانان کهکشان اکران شود.

در این ویدیو به دیگر فیلم های فاز چهارم نیز اشاره شد. ازجمله شنگ چی و افسانه ده حلقه، اترنالز، کاپیتان مارول: مارول ها، پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه، بلک ویدو، ثور: عشق و رعد و برق، دکتر استرنج در چند جهانی دیوانگی و اسپایدر من: راهی به خانه نیست.

ساخت قسمت جدید چهار شگفت انگیز و فیلم بلید نیز رسما تایید شد. همچنین برای اولین بار فوتیجی از فیلم مورد انتظار اترنالز به نمایش درآمد و به طرفداران اجازه داد که نگاهی به این کاراکتر های کامیک بوکی داشته باشند. تصاویری از این فوتیج رو میتونید در اینجا ببینید.

اترنالز

اترنالز - فوتیج

نظر شما در مورد این ویدیو چیه؟ نظرات خودتون رو در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید.

لطفا توجه کنید که ثبت نظر باید مطابق با قوانین نشر آداروک باشد.