رونمایی از عنوان قسمت دوم پلنگ سیاه - بلک پنتر: زنده باد واکاندا

رونمایی از عنوان قسمت دوم پلنگ سیاه - بلک پنتر: زنده باد واکاندا

  • ایثار علیزاده
  • ۳ سال پیش
  • ۲ دقیقه مطالعه
  • ۱,۳۸۷

بالاخره قسمت دوم پلنگ سیاه عنوانی دریافت کرده است و اکنون این فیلم را با نام «پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه (زنده باد واکاندا)» میشناسیم. در ویدیویی که به تازگی از استودیو نارول منتشر شد، از عنوان چندین فیلم از فاز چهارم دنیای سینماتیک مارول و همچنین تاریخ اکران آنها رونمایی شد که قسمت دوم پلنگ سیاه نیز از این دست بود.

این فیلم دنباله ای بر قسمت اول آن با نقش آفرینی چادویک بوزمن خواهد بود که با محبوبیت و استقبال بی سابقه ای روبرو شد. مارول قبلا نیز اعلام کرده است که شاه تچالا در این قسمت حضور دوباره ای نخواهد داشت. حال طرفداران این فیلم در عجب اند که بدون حضور چادویک بوزمن فقید، آینده پلنگ سیاه چگونه خواهد بود. مرگ تراژدیک چادویک بوزمن حتی این بحث را در فضای مجازی به راه انداخته است که این فرانچایز ارزش دیدن را نداشته باشد. با این حال مارول به دنیای واکاندا متعهد باقی مانده است و کارگردان این فیلم، یعنی رایان کوگلر را مامور ساخته است که راه چاره ای برای این مشکل پیدا کند. به نظر هم میرسد که کوگلر راه حلی پیدا کرده باشد و فیلمبرداری نیز در حال انجام است. در مصاحبه های اخیری که عوامل این فیلم انجام داده اند، همگی بیان کرده اند که به فکر گرامیداشت میراث بوزمن هستند و این مسئله اولویت کار آنان بوده است.

 

پوستر پلنگ سیاه 2
تصویر از استودیو مارول

لوپیتا نیونگ، یکی از ستاره های این فیلم، اخیرا در مورد قسمت دوم این فرانچایز با یاهو مصاحبه ای داشته است. او بیان کرد که رایان کوگلر و این کمپانی اخیرا به شدت مشغول تلاش برای جبران عدم حضور چادویک بوده اند:

مردم مدام از من میپرسند که آیا برای حضور دوباره هیجان زده هستی؟ اما هیجان کلمه درستی نیست. موقعی که بحث به بلک پنتر 2 میرسه، خیلی ناراحت میشم و به فکر فرو میرم. مرگ او هنوز برام خیلی سخته. و اصلا نمیتونم تصور کنم که روی صحنه برم، در حالی که اون اونجا نخواهد بود. اما همزمان به رهبریت رایان کوگلر هم ایمان داریم؛ چراکه او هم دقیقا همون احساسی رو داره که همه ما داریم.

و ایده او برای بازسازی این دنباله، خیلی قابل احترامه؛ برای همه بازیگر ها و برای همه دنیا. این حالت هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ احساسی درست به نظر میرسه. من امیدوارانه به سمت جلو نگاه میکنم که اون همه ما رو دوباره دور هم جمع میکنه و افتخار میکنم به کاری که با ما شروع کرده و نوری که برای ما به جا گذاشت. چون در حالی ما رو ترک کرد که امید زیادی بهمون داده. از این بابت مطمئنم.

قسمت دوم پلنگ سیاه، یعنی واکاندا برای همیشه، در تاریخ 17 تیر 1401 اکران خواهد شد.

آیا شما هم در مورد پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه هیجان زده هستید؟ نظراتتون رو در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید.

لطفا توجه کنید که ثبت نظر باید مطابق با قوانین نشر آداروک باشد.