قسمت جدید و ویژه سریال فرندز، تاریخ پخش، اطلاعات کامل + تریلر رسمی

قسمت جدید و ویژه سریال فرندز، تاریخ پخش، اطلاعات کامل + تریلر رسمی

  • شعیب جاف
  • ۲ سال پیش
  • ۲ دقیقه مطالعه
  • ۱,۱۱۹

پس از ماهها (یا در این مرحله، سالها) شایعه و انتظار، قسمت ویژه فرندز با عنوان تجدید دیدار دوستان (Friends Reunion Special) که مدت ها رؤیایش را می دیدیم به واقعیت پیوست. قرار بود بازیگران برای برگزاری ویژه برنامه پخش جریانی HBO Max، برای بزرگداشت ۲۵ اُمین سالگرد نمایش تلویزیونی کمدی فرندز جمع شوند. با وجود این، دنیای سرگرمی به دلیل همه گیری ویروس کرونا، متوقف شد. در این مقاله آداروک مگ همه چیزهایی را که درباره پروژه می دانیم بیان میکنیم.

۲۷ مه ۲۰۲۱ برابر با ۶ خرداد ۱۴۰۰ تاریخ عرضه قسمت ویژه اعلام شده است

تریلر رسمی نشان می دهد که بازیگران در استودیوی اصلی سریال فرندز Friends با هم جمع می شوند،  مجموعه های کلیدی را دوباره می خوانند، خطوط دیالوگ خود را دوباره می خوانند و ...

در لحظاتی از مصاحبه می توانیم ببینیم دوستی های زندگی واقعی ستاره ها واقعا چقدر نزدیک است. یکی از بازیگران وسط آغوش کردن می گوید: «من شما بچه ها را خیلی دوست دارم.»

همه ستاره ها بر می گردند.

جنیفر آنیستون (ریچل) ، کورتنی کاکس (مونیکا) ، لیزا کودرو (فیبی) ، مت لوبلانک (جویی) ، متیو پری (چندلر) و دیوید شویمر (راس) در صحنه اصلی موسیقی فرندز Friends، در وارنر دوباره به هم می پیوندند.

قسمت ویژه سریال فرندز - بازیگران سریال فرندز

استودیوی برادران در بوربانک - برای فیلمبرداری استفاده می شود. هر شش ستاره نیز برنامه اجرایی خواهند داشت. بن وینستون نویسنده Late Late Show کارگردانی خواهد کرد. او همچنین تهیه کننده اجرایی است، همراه با دوستان EP کوین برایت، مارتا کافمن و دیوید کرین. و اما کانوی و جیمز لانگمن.

وقتی خبر قسمت ویژّه  اعلام شد، همه خبرگزاری ها همان عکس و عنوان را در اینستاگرام به اشتراک گذاشتند - "این اتفاق می افتد".

فیلم برداری به پایان رسیده است.

فیلمبرداری قسمت جدید فرندز با عنوان تجدید دیدار ویژه دوستان (Friends reunion special) به پایان رسیده است. حساب رسمی اینستاگرام sitcom در پست اخیر خبر را تأیید کرده است.

قسمت ویژه فرندز یک قسمت جدید از سریال فرندز نیست

بازیگران اصلی دوباره جمع می شوند و دوباره به صحنه می روند اما آنها شخصیت های سریال را به تصویر نمی کشند. آنها مانند خود ظاهر می شوند کاراکتر های سریال. HBO Max در بیانیه ای توضیح داد، «سرانجام  برای جلوگیری از سوء تفاهم در مورد این قسمت ویژه، ما می خواهیم کاملاً روشن کنیم که این یک قسمت اصلی از فصل یازدهم سریال فرندز از نیست. بازیگران در جلوه خود ظاهر می شوند، نه به عنوان شخصیت های سریال.»

تولید به تأخیر افتاده بود.

در ابتدا قرار بود این پروژه در ۲۳ و ۲۴ مارس ۲۰۲۰ در بوربانک فیلمبرداری شود، اما به گفته هالیوود ریپورتر «حداقل تا ماه مه به تاخیر افتاد». سپس ، رئیس WarnerMedia Entertainment و Direct-to-Consumer، باب گرینبلات، تمایل به حضور مجدد بازیگران به صورت حضوری را به جای حضور مجازی توضیح داد.

وی گفت: «ما فکر می کنیم داشتن یک مخاطب زنده برای تجربه بازگشت این شش دوست بزرگ با هم ارزش دارد."» امیدها وجود داشت که تولید در تابستان آغاز شود، اما طبق «هفته نامه سرگرمی» به دلیل همه گیری کرونا همه چیز به تعویق افتاد.

در طی یک مصاحبه، جنیفر آنیستون نسبت به به تعویق انداختن واکنش نشان داد و گفت: «این فوق العاده خواهد بود. می دانید چرا؟ این همچنین به ما فرصت بیشتری داده است تا آن را بیش از حد هیجان انگیز و سرگرم کننده تر کنیم. بنابراین من سعی می کنم نیمه پر لیوان را درباره به تعویق افتادن ببینم. نگاه کنید، ما جایی نمی رویم. شما هرگز از شر دوستان خلاص نخواهید شد، ببخشید. شما برای زندگی در زندگی با ما گیر کرده اید.»

گزارش شده است که بازیگران میلیون ها دلار درآمد کسب خواهند کرد

منابع به هالیوود ریپورتر گفتند که ستاره ها با هم درمورد هزینه های خود مذاکره می کنند و برای قسمت ویژه فرندز به هر یک بین ۲.۵ میلیون تا ۳ میلیون دلار پرداخت می شود. این خیلی بیشتر از نرخ ۱ میلیون دلار برای هر قسمت است که آنها وقتی سریال دوستان هنوز در حال اجرا بودند، داشتند. 

لطفا توجه کنید که ثبت نظر باید مطابق با قوانین نشر آداروک باشد.