ساخت قسمت چهارم کاپیتان امریکا رسما از طرف مارول تایید شد - جزئیات خبر

ساخت قسمت چهارم کاپیتان امریکا رسما از طرف مارول تایید شد - جزئیات خبر

  • ایثار علیزاده
  • ۲ سال پیش
  • ۱ دقیقه مطالعه
  • ۱,۵۳۶

بعد از اتمام مجموعه فالکون و سرباز زمستان، حال به نظر میرسد که آنتونی مکی قرار است فیلم اختصاصی خود را با تحت توسعه قرار گرفتن قسمت چهارم کاپیتان امریکا به صورت رسمی از جانب استودیو مارول داشته باشد. قرار است نویسندگی این فیلم را مالکوم اسپلمن (سازنده سریال فالکون و سرباز زمستان) به همراه دیلان ماسون عهده دار شوند که احتمالا ادامه ماجرای سم در مسیر پیش رویش به عنوان حامل جدید سپر کاپیتان امریکا باشد. با توجه به قسمت آخر این مجموعه در شبکه دیزنی پلاس، این خبر چندان غافلگیر کننده نیست. بعد از ماجرا های ناتمام و کاراکتر هایی که خط داستانی شان همچنان باز مانده است، این اقدام منطقی دور از انتظار نبود. 

 طبق گزارش جدیدی که از طرف هالیوود ریپورتر منتشر شده است، هنوز بازیگران و عوامل کارگردان مشخص نیستند؛ اما بعید به نظر میرسد که این فیلم بدون آنتونی مکی و یا سباستین استن ساخته شود. 

قبلا هم در ابتدای همین هفته، نیت مور (تهیه کننده اجرایی) از برنامه های بعدی مارول طی مصاحبه ای با وبسایت IndieWire صحبت کرده بود:

قطعا ما ایده هایی حول این موضوع داریم، چراکه دوست داریم فکر کنیم که این چیز ها به کجا میرسند؛ اما به دلیل پاندمی کرونا با اختلال مواجه هستیم و در حال حاضر تمرکزمان روی این است که سایر سریال ها در زمان تعیین شده منتشر شوند. خوشبختانه در پایان این فصل [فالکون و سرباز زمستان] پتانسیل های داستانی فصل دوم احتمالی را خواهید دید. 

این خبر پس از شایعاتی مبنی بر بازگشت استیو راجرز، با هنرنمایی کریس اوانز در نقش کاپیتان امریکا به دنیای سینماتیک مارول منتشر شد. البته رئیس استودیو مارول طی مصاحبه با Entertainment Weekly این شایعه را تکذیب کرد:

من خیلی کم در واکنش به چیزی میگویم نه، چراکه اتفاقات همواره مرا غافلگیر میکنند. اما در مورد این شایعه، ما قبلا نیز آنرا از طریق خود او (کریس اوانز) انکار کرده ایم.

فایگی به توئیت های اوانز در واکنش به این اخبار اشاره کرد که صحت آنرا انکار کرده بود. این سخنان راه را برای آنتونی مکی باز می کند تا بتواند جای یکی از بزرگترین ابر قهرمان های سابق زمین را بگیرد. 

در حال حاضر هیچ تاریخ پخشی برای قسمت چهارم کاپیتان امریکا در نظر گرفته نشده است. 

نظر شما چیست؟ ما رو در بخش کامنت ها با تئوری ها و نظراتتون در جریان بذارید.

لطفا توجه کنید که ثبت نظر باید مطابق با قوانین نشر آداروک باشد.