استایل مشکی مردانه - راهنمای استایل دارک در لباس پوشیدن

استایل دارک ممکن است دلهره آور به نظر برسد زیرا رنگ های تاریک گاهی اوقات خسته کننده هستند. با این حال، رنگ سیاه معمولاً برای لباس های مردانه و زنانه یک رنگ شیک و باب در نظر گرفته می شود و سر تا پا مشکی پوشیدن یک روش عالی برای بیان احساس است.

چه بخواهید یک لباس کژوال یا استریت استایل داشته باشید و چه برای یک مراسم رسمی لباس بپوشید، با انتخاب لباس های مناسب می توانید به راحتی یک لباس سر تا پا مشکی را از آن خود کنید.

در نظر داشته باشید پوشیدن رنگ های تاریک و مشکی به مدت طولانی اثرات جالبی ندارد، اما امتحان کردن رنگ مشکی گهگاهی می تواند جالب هم باشد، به هر حال استایل دارک می‌تواند نمایانگر ناراحتی، رازآلود بودن، قدرت یا برجسته بودن باشد.

 

 

رنگشناسی رنگ مشکی

در حقیقت رنگ سیاه یک رنگ اصلی، ثانویه یا رنگ سوم نیست. در واقع رنگ مشکی روی دایره رنگ‌ها نیست زیرا رنگ محسوب نمی شود. سیاه شامل همه  رنگ ها است. یا بهتر بگویم، رنگ سیاه تمام نور را در طیف رنگ جذب می کند و تقریبا نوری از آن بازتاب نمی‌شود پس ما آن را به صورت مشکی می‌بینیم همان طور که در آسمان شب نوری نیست و آن هم سیاه دیده می شود.

انتخاب لباس ها برای داشتن استایل دارک

خیلی خب با بالا تنه شروع می کنیم و در آخر اکسسوری های دارک استایل رو معرفی می کنیم. با آداروک مگ همراه شوید...

بالا تنه

گزینه اول: یک ژاکت مشکی را با شلوار جین مشکی ست کنید تا ظاهری کژوال داشته باشید. این یک ظاهر کلاسیک برای هر مناسبتی است. یک ژاکت مشکی مناسب و یک شلوار جین باریک انتخاب کنید. ژاکت را دست نخورده بگذارید تا ظاهری بدون ساختار داشته باشد. بسته به استایل شخصی خود کفش هایی مانند بوت‌های مشکی، آکسفورد یا تخت انتخاب کنید.


ژاکت و شلوار جین مشکی
اگر بیرون هوا خنک است، می توانید یک تی شرت مشکی را زیر ژاکت برای گرمای بیشتر لایه لایه کنید.

گزینه دوم: یک پیراهن مشکی را با یک کت سیاه به عنوان یک لباس رسمی و مردانه ست کنید. یک پیراهن دکمه دار مشکی را در پارچه ای مات مانند پنبه انتخاب کنید. سپس، پیراهن را در یک شلوار مجلسی با کمربند سیاه فرو کنید و با یک کت مشکی یا کت اسپرت ست کنید تا لباس کامل شود.
کت و شلوار مشکی
اگر به یک مراسم رسمی تر می روید، 2 دکمه بالا را فشار دهید و کراوات مشکی بزنید. حتی می توانید کراواتی انتخاب کنید که دارای الگوی کوچک و ظریفی باشد، مانند نوارهای چوبی یا نقطه های پولکا، تا لباس سیاه شما را تضاد دهد.

شلوار

برای شلوار، جین گزینه مناسبی است، جین رو میشود با همه چی ست کرد، جین میتواند ظاهر کژوالتون را هم بهتر کند. اگر بخواهید می‌توانید برای بالاتنه رنگ های دیگری رو بجز مشکی در نظر بگیرید. جین ها واقعا با همه چی ست می شوند.

شلوار جین مشکی

کفش ها

تقریباً در هر شرایطی ، کفش های مشکی هوشمندترین نسخه در هر رده هستند.

درباره کفش ها به عکس زیر اکتفا می‌کنم:

راهنمای پوشیدن انواع شلوار با کفش مشکی

اکسسوری ها

عینک: از یک عینک آفتابی تیره استفاده کنید تا ظاهری شیک و بدون دردسر داشته باشید. چه به دنبال یک ظاهر کلاسیک باشید و چه یک لباس با استایل خیابانی، عینک آفتابی مشکی یک اکسسوری عالی است. اگر می خواهید برجسته باشید، یک عینک با قاب فلزی انتخاب کنید. برای داشتن ظاهری سنتی تر، به قاب های اکریلیک براق با لنزهای سیاه تاریک بچسبید.

عینک آفتابی مشکی

 


فهرست منابع

  1. How to wear all black - WikiHow
  2. thetrendspotter.net
  3. Bespoke Unit

مطالب مرتبط