زنان دوست دارند مردها چه لباسی بپوشند - 9 قطعه لباس که زنان را جذب می کند

زنان دوست دارند مردها چه لباسی بپوشند - 9 قطعه لباس که زنان را جذب می کند

 • شعیب جاف
 • ۳ سال پیش
 • ۷ دقیقه مطالعه
 • ۱۷,۸۲۱

در اینترنت هزاران مقاله درباره لباس هایی که زنان جذب می کند و دوست دارند که مردها بپوشند وجود دارد.

اما مشکل اینجاست: بیشتر آنها حرف های تکراری می زنند - کت و شلوارهای متناسب، کت های چرمی و غیره.

  آنها این اطلاعات را از کجا می آورند؟ آیا آنها واقعاً از زنان می پرسند یا این نظر نویسنده است؟ آنها هرگز این موضوع را نمی گویند. بنابراین، ما دست به کار شدیم. این مقاله حاصل مصاحبه باا 15 زن مختلف در سراسر جهان است تا یک بار برای همیشه دریابیم که زنان از مردان می خواهند چه چیزی بپوشند و از نظر آنها بیشتر جذاب است.

امروز، نتایج را با شما به اشتراک می گذاریم - ادامه مقاله حاوی 9 مورد است که زنان می خواهند شما آقایان بپوشید!

1. زنان، مردان با کفش های شیک را دوست دارند

 

زنان مردان را با کفش های شیک دوست دارند

 

 87٪ از زنانی که با آنها مصاحبه شد، بیان کردند کفش خوب بهترین موردی است که از نظر آنها جذاب است. تحقیقات دیگر نیز این موضوع را تأیید می کند.

آلن ادموندز در سال 2013 مطالعه ای انجام داد که نشان داد 64٪ از زنان براساس مدل کفش مردان را قضاوت می کنند.

کفش ها پنجره ای برای استایل شما هستند - اگر کفش های نامناسب بپوشید، پیام مناسبی از شخصیت خود ارسال نمی کنید. اگر ظاهر کفش ها شل و ول باشد، خانم ها گمان خواهند کرد که شما یک آدم ارزان قیمت هستید. اگر کفش هایتان ناصاف و فرسوده باشند، زنان فکر خواهد کرد که شما به ظاهر خود اهمیت نمی دهید.

بهترین گزینه های کفش که توسط این خانم ها ذکر شد، بوت (و نیم بوت) و کفش های کتانی ساده بود.

وقتی نوبت به بوت ها می رسد، چند گزینه پیش رو دارید، از جمله بوت های چوکا، بوت های چلسی و بوت های Wing-Tip. هر یک از این گزینه ها یک ظاهر مردانه به هر لباسی اضافه می کند که برای زنان بسیار جذاب است. بوت ها همچنین باعث افزایش قد و بزرگتر نشان دادن پاهای شما می شوند - که قطعا چیز بدی نیست ...

وقتی صحبت از کفش های کتانی (اسپرت) ساده می شود، نباید با یک جفت کفش فوتبال چرمی اشتباه کنید. چند نوع کفش وجود دارد که هر مرد باید داشته باشد و می توانید اینجا را کلیک کنید تا تمام 10 کفش مورد نیاز خود را پیدا کنید!

2. زنان عاشق یک ساعت شیک هستند

 

ساعت شیک زنان را جذب می کند

 

دومین موردی که بیشترین جذابیت را برای خانم ها دارد، یک ساعت شیک است. یافتن ساعت مناسب می تواند چالش برانگیز باشد - اما غیرممکن نیست.

شما باید استایل های مختلف ساعت مچی را درک کنید، که شامل موارد زیر است:

 • ساعت مچی مجلسی: باریک، ظریف و رسمی. این یک استایل عالی برای کراوات سیاه است.
 • ساعت مچی نظامی (Field Watch): ساعتی است که برای شرایط سخت طراحی شده است. این ساعت برای استفاده خارج از خانه ایده آل است.
 • ساعت غواصی: در بین این ساعت ها ضخیم ترینآن هاست، این ساعت برای کسانی در میان شما که تمایل بیشتری به آب دارند طراحی شده است. این ساعت ضد آب است و برای غواصی زیر آب طراحی شده است.
 • ساعت خلبانی: استایلی که اغلب دارای گودی، کرونومتر GMT و بعضی اوقات از قابلیت ردیابی چندین منطقه زمانی استفاده می کند. همچنین از یک تاج بزرگتر برای چرخش در هنگام استفاده از دستکش خلبانی است.
 • ساعت مچی مسابقه ای: در مقایسه با استایل های دیگر بسیار نمایشی است. این ساعت اغلب دارای تاکیمتر است که به راننده امکان می دهد محاسبات سرعت را انجام دهد.
 • ساعت دیجیتال: ساعتی است که بجای عقربه زمان را با رقم نشان می دهد.
 • ساعت هوشمند (اسمارت واچ): این نوعی ساعت دیجیتالی است که اکثر قابلیت هایی را که در گوشی هوشمند خود پیدا می کنید ارائه می دهد.

انتخاب ساعت به شما بستگی دارد، می توانید به سراغ یک ساعت بزرگ، یک ساعت سنگین یا سبک، یک ساعت با بند فلزی یا چرمی بروید - انتخاب ها بی پایان هستند. هم چنین به ضد آب بودن ساعت توجه کنید.

درباره ساعت ها تحقیق کنید و اطلاعات لازم در مورد آن ها را به دست آورید. درباره آنچه انتخاب می کنید تصمیم آگاهانه بگیرید - زنان این را دوست دارند.

3. زنان مردان را با شلوار جین کاملاً متناسب دوست دارند

 

شلوار جین مردانه

 

زنان عاشق شلوار جین متناسب هستند. وقتی از یکی از آنها پرسیدیم منظورشان دقیقاً چیست، او گفت: «شلوار جین متناسب خیلی تنگ یا خیلی گشاد نیست. باید کاملاً مناسب باشد و هیچ یک از مچ پاهای او را نشان ندهد.»

بنابراین اکنون سوال این است که، چگونه یک جفت شلوار جین مناسب را پیدا می کنید؟

بهترین قانون تناسب است، هیچ زنی دوست ندارد با مردی همراه باشد که شلوار جین تنگی پوشیده است، همچنین شلوار شما نباید شل و ول باشد.

وقتی نوبت به طول شلوار می رسد، باید شلوار جین شما کمی روی کفش تان بیافتد.

4. زنان مردان را با کت و شلوار سفارشی دوست دارند

 

 کت و شلوار سفارشی

 

مهم ترین خصوصیت کت و شلوار متناسب بودن آن است. مهم نیست که شما 20 میلیون تومان برای یک کت و شلوار خرج می کنید یا 500 هزار تومان - تناسب اندام در درجه اول است. یک کت و شلوار نامناسب بدون توجه به کیفیت و جزئیات، هرگز از نظر لباس پوشیدن مناسب نخواهد بود.

بهتر است یک خیاط خوب پیدا کنید که کت و شلوار شما را برش دهد تا نقاط قوت شما برجسته کند و نقاط ضعف شما را پنهان کند. به همین دلیل، یک مرد باید لباس سفارشی بپوشد. کت و شلوار 90٪ از بدن شما را پوشش می دهد. پیامی که کت و شلوارتان ارسال می کند بیشتر پیامی است که از زبان شما بیرون می آید.

کت و شلوار سفارشی به دلیل اندازه گیری ویژه تناسب بیشتری نسبت به کت و شلوار از پیش خیاطی شده برای شما دارد.

بعد از تناسب نوبت به پارچه و رنگ انتخابی شماست و باید به دقت به جزئیات آن نگاه کنید. شما به چیزی نیاز دارید که در آن احساس راحتی کنید و مناسب رنگ پوست و فرم بدن شما باشد. به عنوان مثال رنگ های تیره اثر لاغری بیشتری در شما دارند.

5. زنان عاشق عطر امضای مرد هستند

 

عطر امضا

 

شماره پنج این لیست انتخاب یک عطر عالی است. جالب است که این بسیار جالب توجه است زیرا عطر مردانه اغلب عامل شماره 1 زنان در انتخاب شریک زندگی بالقوه است.

محققان در اروپا مطالعه ای را در مجله شخصیت و تفاوت های فردی در مورد عوامل «انتخاب همسر» زنان و مردان منتشر کرده اند. این مطالعه نشان می دهد که زنان نشانه های بویایی (بو) را بسیار مهم تر از نشانه های تصویری ارزیابی می کنند. بنابراین حس بویایی زن را دست کم نگیرید - بسیار حساس است.

برای یافتن رایحه عالی - باید آن را امتحان کنید. برای انجام این کار، باید عطر را روی بدن خود آزمایش کرده و آن را بو کنید. یک مکان راحت برای انجام این کار در یک فروشگاه بزرگ است (فقط مراقب فروشندگان بیش از حد جاه طلب باشید).

من قبلا مقاله ای درباره اینکه امضای عطر چیست و چگونه آن را پیدا کنیم نوشته ام برای مطالعه بیشتر و کشف عطر امضای خود مقاله زیر را مطالعه کنید.

 

از آنجا که موضوع انتخاب یک عطر است که شما و دیگران خیلی دوست دارید. جالب است بدانید که بیشتر مردم عطر های دیزاینر دوست دارند زیرا این عطرها برای مخاطبان گسترده ساخته شده اند. عطرهای نیش بسیار جسورتر و منحصر به فرد هستند - باعث می شود که از جذابیت جهانی کمتری نسبت به عطرهای طراح برخوردار باشند.

 

مفهوم عطر دیزاینر و عطر نیش
عطر های دیزاینر با مارک فروخته می شوند و توسط مارک های طراح مد به فروش می رسند و اما عطر های نیش توسط شرکتهایی ایجاد می شود که منحصراً روی عطر تمرکز دارند و به نوعی عطر های خاص تری هستند.

 

برخی از محبوب ترین عطر های مردانه عبارتند از:

 • کرید آونتوس
 • 1 میلیون (پاکو رابان)
 • بلو د شانل
 • دیور سووژ
 • تام فورد نویر اکسترم
 • آرمانی کد
 • ذ وان (دولچه اند گابانا)
 • ورساچه اروس
 • آکوا دی گیو

 

6. زنان مرد را با تی شرت متناسب دوست دارند

 

جیمز دین - تی شرت

 

از دهه 50 که جیمز دین و مارلون براندو به ترتیب در «شورش بدون دلیل» و «اتوبوسی به نام هوس» تی شرت های مناسب به تن کردند، زنان یک مرد را با یک تی شرت متناسب دوست داشتند.

برای تهیه تی شرت بی نقص، چند قانون وجود دارد که باید رعایت کنید. به طور کلی، یک لباس مناسب هرگز محدود کننده نیست و باید اجازه حرکت راحت را بدهد. تاپ هایچسبیده به پوست فقط باید برای ورزش پوشیده شود.

وقتی نوبت به انتخاب استایل و رنگ می رسد - کاملاً به خود شما بستگی دارد. رنگ سفید متنوع ترین است زیرا از تمام رنگ های پوست پشتیبانی می کند اما پوشیدن آن نیز خطرناک ترین است (به خاطر لکه ها).

وقتی نوبت به استایل می رسد - تی شرت های یقه گرد برای مردانی با سینه کوچک یا شانه های شیب دار مناسب است. آنها شانه ها را پهن تر نشان می دهند و تناسب بیشتری به بدن می دهند. گردن های ٧ شکل برای پسرهای کوتاه قد بسیار مناسب است زیرا طول و قد را بیشتر نشان می دهند و گردن را درازتر می کنند.

7. زنان دوست دارند آستینتان را تا بزنید

 

تا زدن آستین پیراهن

 

تقریباً در هر نظرسنجی که به صورت آنلاین یا از طریق علمی انجام می شود، زنان بازوها را به عنوان جذاب ترین قسمت بدن مردها می دانند. چرا اینگونه است؟

نشان دادن بازوها نشانه خونسردی و اعتماد به نفس کژوال است. این نشان می دهد شما از انجام کار فیزیکی نمی ترسید و زنان عاشق دیدن بازوهای عضلانی هستند زیرا می توانند در نزدیکی شما احساس محافظت کنند.

مهم است که آستین ها را به روش صحیح بپیچید - نمی تواند خیلی شلخته و خیلی تنگ باشد. برای اینکه بدانید دقیقاً چگونه آستین خود را به درستی بپیچید ، برای تجزیه و تحلیل من از همه روش هایی که می توانید آستین پیراهن خود را بپیچید اینجا را کلیک کن

8. زنان هنلی آستین بلند دوست دارند

هنلی

 

هنلی پیراهنی بدون یقه است که قسمت بالای سینه آن دکمه دارد. طول این قسمت معمولاً 5 تا 8 سانتی متراست و از یک تا پنج دکمه دارد.

نام «هنلی» از شهر Henley-on-Thames در انگلستان گرفته شده است، جایی که تیم قایقرانی محلی از لباس فرم خود استفاده می کرد.

هنلی می تواند آستین بلند یا آستین کوتاه باشد. نسخه های آستین کوتاه شباهت زیادی به پولوشرت بدون یقه دارد، در حالی که آستین بلند آن شبیه ژاکت با یقه ٧ شکل باریک (و دکمه دار) است.

مهمترین مزیت یک هنلی این است که با آنچه بیشتر مردان می پوشند متفاوت است. هر مردی می تواند یک پولوشرت به تن داشته باشد اما پوشیدن صحیح هنلی مهارت واقعی را می طلبد.

یکی دیگر از مزایای هنلی این است که برش ٧ شکل در جلو می تواند سیگنال جنسیت مردانه را ارسال کند. برای رسیدن به این هدف، شما باید هیکل خوبی داشته باشید - به یاد داشته باشید اندام شما به همان اندازه لباسی که می پوشید از اهمیت برخوردار است.

9. زنان اکسسوری ها را دوست دارند

 

اکسسوری مردانه

 

یکی دیگر از مواردی که مردان را برای خانم ها جذاب می کند اکسسوری است. ما قبلاً به ساعت اشاره کردیم که نوعی اکسسوری است، اما سایر لوازم جانبی مردانه که مصاحبه شوندگان بیشتر از همه ذکر کردند، دستبند و انگشتر بود.

هنگام انتخاب دستبند، تفاوتی با نقش سایر جواهرات مانند گردنبند یا انگشتر ندارد. آنها باید به عنوان یک فرع مورد توجه قرار بگیرند - نه قسمت اصلی لباس شما، بلکه یک قسمت مشخص از ظاهر شما است.

اساسی ترین قانونی که هنگام استفاده از دستبند باید رعایت کنید این است - در این کار زیاده روی نکنید. این مربوط به هرگونه اکسسوری و به خصوص دستبند است، زیرا قرار دادن بسیاری از آنها بر روی یک مچ دست آسان است.

وقتی نوبت به حلقه ها می رسد، شما گزینه های زیادی برای آزمایش دارید. برای درک اینکه بهترین انگشتر مردانه برای شما کدام است، باید استایل و مواد مناسب را انتخاب کنید.

 

نتیجه گیری - آنچه زنان می خواهند مردان بپوشند:

امروز در این مقاله دقیقاً آنچه را که زنان می خواهند مردان بپوشند و آنچه را که بیشترین جذابیت را برای زنان دارند، مرور کردم.

در مصاحبه با 15 زن مختلف از سراسر جهان، موارد زیر بسیار ذکر شدند:

 1. کفش های شیک
 2. ساعت شیک
 3. شلوار جین متناسب
 4. کت و شلوار سفارشی
 5. عطر امضا
 6. تی شرت متناسب
 7. تا زدن آستین
 8. هنلی
 9. اکسسوری ها

حالا که دقیقاً می دانید خانم ها می خواهند چه چیزی بپوشید، می توانید همه این وسایل را به کمد لباس خود اضافه کنید.

لطفا توجه کنید که ثبت نظر باید مطابق با قوانین نشر آداروک باشد.