تریلر جدید قسمت دوم ونوم منتشر شد - تیزر ونوم: بگذارید کارنیج بیاید

تریلر جدید قسمت دوم ونوم منتشر شد - تیزر ونوم: بگذارید کارنیج بیاید

  • ایثار علیزاده
  • ۲ سال پیش
  • ۱ دقیقه مطالعه
  • ۱,۹۱۵

کاراکتر ونوم که برای اولین بار در سری فیلم های مرد عنکبوتی دیده شد، پس از سال ها انتظار در سال ۲۰۱۸ با فیلم اختصاصی خودش به صحنه سینما ها بازگشت؛ این بار با بازی تام هاردی در نقش ادی براک (ونوم). پس از استقبال بی نظیری که از این فیلم شد، بلافاصله کمپانی های سونی و مارول خبر از ساخت قسمت دوم این فیلم دادند؛‌ همانطور که از سکانس پس از تیتراژ قسمت اول بر می آمد.

در قسمت اول داستان ورود سیمبیوت ها به زمین و چگونگی ارتباط آنها با میزبان های خود را دیدیم و شاهد سکانس های مبارزه ای و اکشن عالی بودیم. در سکانس پس از تیتراژ این فیلم دیدیم که ادی براک به دیدن قاتلی سریالی رفت که قرار بود اعدام شود. بله این زندانی همان میزبان کارنیج (یکی از فرزندان ونوم در کامیک بوک ها) بود. حالا بعد از سه سال انتظار تریلر های قسمت دوم  این فیلم منتشر شده اند و پاییز امسال میتوانیم این فیلم را ببینیم.

در اولین تریلر قسمت دوم ونوم که چند ماه پیش منتشر شد، توانستیم اولین نگاه را به کارنیج داشته باشیم اما هیچ اطلاعی داده نشد که کارنیج از کجا به وجود آمد. اما در تریلر جدید ونوم: بگذارید کارنیج بیاید پاسخی احتمالی به این سوال داده میشود. در این تریلر می بینیم که کلیتوس کسدی در زندان دست ادی براک را گاز میگیرد و میگوید که من تا حالا خون های زیادی رو چشیدم؛ اما این یکی ی چیز دیگه‌ست. پس از آن می بینیم که هنگام تزریق سم به کسدی برای اعدام، بدنش به سم واکنش شدیدی نشان میدهد و به نوعی کارنیج را بیدار میکند. احتمالا کارنیج به همین شیوه از همان ونوم خودمان متولد میشود.

همچنین در این تریلر جدید ونوم می بینیم که رابطه ونوم با ادی دچار تنش شده است و این دو حتی با هم درگیری هایی دارند.

تاریخ اکران قسمت دوم ونوم

بر اساس این تریلر، ونوم: بگذارید کارنیج بیاید در پاییز پیش رو در تاریخ ۲ مهر ماه ۱۴۰۰ اکران خواهد شد.

لطفا توجه کنید که ثبت نظر باید مطابق با قوانین نشر آداروک باشد.