تریلر قسمت دوم ونوم منتشر شد - ونوم: کارنیج وارد میشود

بالاخره تریلر دنباله فیلم ونوم، با عنوان کارنیج وارد میشود، که مدت زیادی است در انتظارش هستیم منتشر شد. در این تریلر میتوانید نگاه مختصری به سیمبیوت قرمز رنگ که در قسمت قبلی در سال 2018 به صورتی اجمالی معرفی شد داشته باشید. دومین تریلر این فیلم هم امروز منتشر شد و میتوانید در ذیل هر دو تریلر این فیلم مورد انتظار رو ببینید

 

در این تریلر کلیتوس کسدی (وودی هارلسون) را در نقش یک قاتل سریالی روانی می بینید که از اعدام به روش تزریق سم کشنده جان سالم به در می برد. به نظر میرسد که این سم، سیمبیوت او را بیدار کرده و کلیتوس را به کارنیج تبدیل میکند. از طرف دیگر کاراکتر تام هاردی، یعنی ادی براک با سیمبیوت خودش، ونوم به صلح نسبتا پایداری رسیده است و طبعا در این فیلم شاهد نبرد آنها با کارنیج خواهیم بود.

ونوم: کارنیج وارد میشود، قرار است که در تاریخ جمعه 2 مهر ماه 1400 اکران شود. این فیلم ابتدا برای اکران در اکتبر 2020 تنظیم شده بود، اما در مقابل پاندمی کرونا مصون نبود و اکران آن به این تاریخ موکول شد.

کارگردانی قسمت اول ونوم را رابین فلیشر به عهده داشت که این کاراکتر به اصطلاح ضد قهرمانی را به زیبایی به صحنه نمایش آورد. اما کارگردانی کارنیج وارد میشود به عهده اندی سرکیس است. قسمت اول با فروش جهانی 855 میلیون دلار، در صدر باکس آفیس آن زمان قرار گرفت و انتظار میرود که اکران قسمت دوم، حتی موفق تر از قسمت اول نیز باشد.

ونوم: کارنیج وارد میشود همچنین مایکل ویلیامز در نقش آنه وینگ، راید اسکات در نقش دن لوئیس و نائومی هریس را در نقش صدای سیمبیوت به صحنه نمایش خواهد آورد.

گفته میشود که سیمبیوت دیگری نیز علاوه بر ونوم و کارنیج در این فیلم حضور دارد.

نظر شما در مورد این تریلر چیست؟ نظرات خودتون رو در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط

ثبت نظر برای عموم کاربران آزاد است اما امتیاز دهی تنها برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند مقدور است. در صورت تمایل به ثبت نام اینجا کلیک کنید.

ثبت نظر به معنای پذیرش قوانین نشر آداروک است.


نظرات کاربران

ا
اااااممممم ۲ سال پیش

خوب بود اگه میشه فیلم کاملش رو هم بزارید

پاسخ دادن
ا
ایثار علیزاده ۲ سال پیش

دوست عزیز خود فیلم هنوز منتشر نشده و قراره که در تاریخ 2 مهر 1400 اکران شه

پاسخ دادن