تریلر فصل دوم سریال ویچر منتشر شد - تریلر + اطلاعات تکمیلی

 

فیلمبرداری فصل دوم سریال ویچر اوایل امسال به پایان رسید و حال باید منتظر انتشار آن باشیم. پس از انتظاری طولانی، هنری کویل دوباره گرالت از ریویا را به صفحه های نمایش خواهد آورد؛ آن هم قبل از پایان 2021 و قرار قرار است کاراکتر های جدید دیگری را نیز به همراه او ببینیم.

بالاخره تریلر رسمی فصل دوم سریال ویچر به صورت رسمی از طرف نتفلیکس رونمایی شد که در بالا شاهد آن بودید. 

با اعلام رسمی نتفلیکس، فصل دوم سریال ویچر در تاریخ ۲۶ آذر ماه ۱۴۰۰ منتشر خواهد شد.

در فصل دوم سریال ویچر شاهد مسافرت گرالت و سیری با هم هستیم و بر خلاف فصل اول که تایم لاین های مختلفی و در هم ریخته ای داشت، در این فصل انتظار داریم که داستان سریال به صورت خطی باشد. علاوه بر تاریخ انتشار، اکنون اطلاعات بیشتری در مورد فصل دوم داریم: میدانیم که چه کسانی در این مجموعه حضور خواهند داشت، چه کسانی باز خواهند گشت و حتی موفق شدیم که نگاهی به اولین تصاویر از فصل دوم داشته باشیم.

برای خواندن اطلاعات و جزئیات کاملتر از فصل دوم سریال ویچر، مطلب زیر رو از دست ندید. در این مطلب به بررسی و تحلیل کامل آنچه در مورد فصل دوم میدانیم پرداخته ایم و میتونید جزئیات کامل، از تاریخ انتشار گرفته تا داستان و بازیگران و... رو در اینجا بخونید:

مطالب مرتبط

ثبت نظر برای عموم کاربران آزاد است اما امتیاز دهی تنها برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند مقدور است. در صورت تمایل به ثبت نام اینجا کلیک کنید.

ثبت نظر به معنای پذیرش قوانین نشر آداروک است.