آیا فصل دوم سریال فالکون و سرباز زمستان ساخته میشود؟ - آنچه میدانیم

آیا فصل دوم سریال فالکون و سرباز زمستان ساخته میشود؟ - آنچه میدانیم

  • ایثار علیزاده
  • ۳ سال پیش
  • ۲ دقیقه مطالعه
  • ۶,۰۴۸

هنگامی که برای اولین بار خبر ساخت مینی سری های مارول در سرویس دیزنی پلاس منتشر شد، هرگز انتظار نداشتیم که این مجموعه ها تا این حد عالی باشند. جدید ترین اثر مارول در دیزنی پلاس، به کام طرفداران قدیمی و جدید خوش آمده است. این مجموعه با هنرنمایی آنتونی مکی و سباستین استن، بعد از وقایع انتقامجویان: پایان بازی جریان دارد و به این سوال پاسخ میدهد که چه کسی بعد از استیو راجرز جایگاه کاپیتان امریکا را پر خواهد کرد.

با این که این مجموعه بسیار محبوب واقع شده است، اما تنها شامل 6 اپیزود در قالب یک فصل است. با علم به این موضوع، بسیاری از بینندگان این مجموعه این سوال را می پرسند که آیا این مجموعه فصل دومی خواهد داشت؟ متاسفانه پاسخ های محدودی برای این سوال وجود دارد.

سخنان سباستین استن در مورد فصل دوم سریال فالکون و سرباز زمستان

سباستین استن - کوین فایگی

استن میگوید که در مورد فصل دوم سریال فالکون و سرباز زمستان تاکنون چیزی نشنیده است

به تازگی سباستین استن در مصاحبه ای با مجله کولایدر در پاسخ به سوالاتی در مورد فصل دوم احتمالی این مجموعه گفته است که تاکنون در این باره با کوین فایگی حرف نزده است.

خیر، صادقانه به شما میگویم که ما در این باره صحبت نکرده ایم. درست مثل همیشه من نمیدانم که قدم بعدی چیست. ما واقعا نمیدانیم، شاید رابرت داونی چیز هایی میدانست [در مور آینده کاراکتر خودش، مرد آهنی]، اما من نمیدانم.

استن میگوید که هر کاری که کوین فایگی از او بخواهد انجام میدهد

با این که استن چیزی در مورد فصل دوم این سریال نمیداند، اما برای انجام هر کاری که فایگی از او بخواهد اعلام آمادگی کرده است.

در این برهه از زندگی ام با او هیچ تعارفی ندارم. یک بار که تلفنی با هم صحبت میکردیم به او گفتم دوست من، هر کاری که بخوای انجام میدم. یعنی اهمیتی برام نداره

استن نسبت به کاری که فالکون و سرباز زمستان تا این مرحله برایش انجام داده، سپاسگزار است و احساس تحت فشار بودن از ادامه این مجموعه را ندارد.

من چیزی جز کمال قدر دانی ام رو برای کوین فایگی نمیتونم بیان کنم، برای فرصت های زیادی که به من داده. به خصوص با این مجموعه جدید فالکون و سرباز زمستان که دوباره به من و آنتونی فرصت داده که نکات جدیدی رو در مورد این کاراکتر پیدا کنیم.

کوین فایگی نیز هیچ پاسخی در باره فصل دوم فالکون و سرباز زمستان ندارد

کوین فایگی

در یک کنفرانس مطبوعاتی، کوین فایگی در مورد آینده فالکون و سرباز زمستان صحبت کرد. طبق گفته های ددلاین، فایگی قصد نداشت جزئیات زیادی را در این باره فاش کند.

دائما این سوال از ما پرسیده میشه که فصل دوم کجاست؟ چون مردم انتظار دارن این مجموعه هم مثل سریال های دیگه ای باشه که میشناسن. ما مثل فیلم هامون به این پروژه نگاه کردیم و گفتیم که باید اون رو به بهترین شکل بسازیم، چون دیگه نمیتونیم یکی دیگه بسازیم.

در حین مصاحبه، فایگی اعتراف کرد که در صورت ساخته شدن فصلی دیگر از این مجموعه، ایده هایی برای آن وجود دارد.

اگه این امکان وجود داشت که یکی دیگه بسازیم، قطعا ایده هایی داریم. البته با تفاوت هایی کوچک... در این جا هم مثل وانداویژن، بعضی اوقات ادامه یک سریال فصل دومشه و گاهی هم میتونه یک فیلم باشه.

نظر شما چیه؟ به نظرتون فصل دوم این مجموعه ساخته خواهد شد؟ ما رو در کامنت ها در جریان بذارید.

لطفا توجه کنید که ثبت نظر باید مطابق با قوانین نشر آداروک باشد.

💜
💜

لطفا فصل دومشم بسازید خیلی قشنگ بود ❣️