چگونه امضای عطر خود را پیدا کنیم (بهترین ادکلن مردانه برای شما)

چگونه امضای عطر خود را پیدا کنیم (بهترین ادکلن مردانه برای شما)

  • شعیب جاف
  • ۲ سال پیش
  • ۵ دقیقه مطالعه
  • ۱,۸۸۱

یافتن بهترین ادکلن مردانه آسان نیست.

بعلاوه هر شخصی منحصر به فرد است. به دور و بر خود نگاه کنید و مردان مختلفی را مشاهده خواهید کرد که کاملاً متفاوت از یکدیگر هستند.

یک مرد ممکن است همیشه شیک بپوشد در حالی که دیگری بوی عرق می دهد. هر مرد استایل شخصی و منحصر به فرد خود را دارد که او را در طول زندگی همراهی می کند. لباس های او متناسب با نیازهای شخصی اوست.

اما درباره عطر چطور؟ اگر هر مردی منحصر به فرد به نظر برسد، مطمئناً هر مردی نیز باید بوی منحصر به فردی داشته باشد، درست است؟

تا حدی بله - به این معنی که از ادکلنی استفاده کند که مردم با او و شخصیت او ارتباط برقرار کنند. یافتن عطر امضای (Signature Scent) شما فرآیند ساده ای نیست - این شامل آزمایش و خطای زیادی است و برای درست شدن به زمان نیاز است.

آقایان نترسید - من اینجا هستم تا به شما بگویم چگونه می توانید عطر و بوی شخصی خود را در مدت زمان کمتری از آنچه تصور می کنید کشف کنید. پس بیایید به آن برسیم.

 

1. بیش از حد فکر نکنید

بهترین ادکلن مردانه برای شما جایی است که در آن قرار دارید - شما فقط باید آن را پیدا کنید.

اما قبل از اینکه به فروشگاه بدوید و هر تعداد بطری که می توانید حمل کنید بخرید، برای لحظه ای مکث کنید. کیف پولتان از شما تشکر خواهد کرد.

 

یافتن عطر امضا

 

پیدا کردن عطر امضای شما لزوماً به این معنی نیست که تا حد ممکن عطرها را امتحان کنید.

بلکه باید موارد مورد علاقه، و نیز مواردی که دوست ندارید را مد نظر قرار دهید و سپس عطر و ادکلن متناسب با این موارد را پیدا کنید.

در پایان روز، اکثر ادکلن ها بوی مطبوعی دارند، بنابراین در واقع نیازی به تصور بیش از حد این فرآیند نیست. مهمترین و  اولین قدم این است که به راحتی شروع به بوییدن رایحه های مختلف کنید تا رایحه هایی را که دوست دارید را بشناسید.

«مطابق روحیه خود انتخاب کنید: من دوست دارم مجموعه ای از عطرها را برای حالات مختلف نگه دارم.» تام فورد. (طراح مد و فیلمنامه نویس)

 

مطمئناً ، در ابتدا ممکن است چند اشتباه مرتکب شوید و رایحه ای را امتحان کنید که برای شما مناسب نباشد.

آقایان زندگی همین است. قبل از موفقیت سخت آموختن - دقیقاً همان کاری است که شما باید در مراحل اولیه یافتن بهترین ادکلن مردانه برای خود انجام دهید.

 

2. به قضاوت خودتان اعتماد کنید

چه کسی شما را بهتر می شناسد؟

شریک زندگی؟ مادر؟ آیا دوستانتان شما را بهتر می شناسند؟

مطمئنا - افراد مهم زندگی شما درک خوبی از شخصیت شما خواهند داشت. با این حال، در پایان روز، شخصی که شما را بهتر می شناسد خود شما هستید.

به همین دلیل من به شما توصیه می کنم بیشتر از عطرهایی که دوست دارید به خرید عطرهایی بپردازید که باعث دلجویی از نزدیکان شما می شود.

آیا شما باید به تجدیدنظر جمعی بپردازید؟

همانند استایل شخصی ما، بدیهی است که ما می خواهیم همه اطراف ما از رایحه ما لذت ببرند.

متأسفانه آقایان، این اتفاق نمی افتد این یک واقعیت مشهور است که خشنود کردن از همه به طور کامل امری غیرممکن است و گرچه ممکن است بیشتر مردم رایحه شما را دوست داشته باشند، اما همیشه شخصی وجود دارد که فکر می کند «جیز، اون پسر بوی بدی می‌ده!»

این مهم است که شما بدانید چه چیزی برای شما بهتر است و چگونه می توان عطر و بوی آن را خریداری کرد. با کمی تحقیق خواهید توانست رایحه های دلخواه خود را اصلاح کرده و خرید بهترین ادکلن های مردانه متناسب با آن را شروع کنید.

یک قانون خوب در ابتدا این است که عطرهایی را که دوست دارید در نظر بگیرید. سپس عطرهایی را که عزیزانتان دوست دارند را در نظر بگیرید و در آخر عطرهایی را در نظر بگیرید که همه از آن لذت خواهند برد.

3. آزمایش ، آزمایش و باز هم آزمایش

بیایید از این منظر نگاه کنیم:

آیا هنگام جستجوی اتومبیل جدید، اولین اتومبیل مورد آزمایش خود را خریداری می کنید؟ حدس می زنم نه - به هر حال، اگر خوب نگردید، می توانید ماشین ایده آل خود را از دست بدهید.

همین تئوری در مورد خرید عطر نیز صدق می کند. اگر هدف شما یافتن بهترین ادکلن مردانه برای پوست شما است، بسیار حیاتی است که قبل از تصمیم نهایی خود چندین نمونه مختلف را امتحان کنید. خبر خوب، جناب: آزمایش عطرها بسیار آسان تر از اتومبیل های رانندگی آزمایشی است.

از کجا می توان ادکلن را تست کرد؟

هنگام جستجوی ادکلن امضای خود، بهترین مکان برای استفاده از عطرها فروشگاه های بزرگ است.

دلیل این امر واضح است - در بخش عطرهای فروشگاه های مختلف صدها آزمایش کننده ادکلن با دسترسی رایگان پیدا خواهید کرد که می توانید در اوقات فراغت آنها را بو کنید.

 

انتخاب عطر امضای مناسب

 

برای دسترسی رایگان به بهترین ادکلن های مردانه موجود در بازار به یکی از فروشگاه های بزرگ مراجعه کنید - در صورت لزوم یک بعد از ظهر را صرف آزمایش رایحه های مختلف کنید!

در پایان روز ، شما ایده بسیار بهتری در مورد اینکه چه عطرهایی را دوست دارید و از چه عطرهایی باید خودداری کنید، خواهید داشت.

 

4.  هر روز از عطرتان استفاده کنید

بهترین ادکلن مردانه برای شما آن است که می توانید به طور مداوم و بدون خستگی از آن استفاده کنید.

کشف این مسئله آسان نیست. از این گذشته - آیا می توانید تصور کنید یک سال تیشرت یکسان بپوشید بدون اینکه از آن دلزده شوید؟

مطمئنم که نمی شود.

به همین ترتیب - وقتی در نظر می گیرید که کدام عطر را می توانید به عنوان عطر امضای خود انتخاب کنید، باید اطمینان حاصل کنید که رایحه ای نیست که بعد از استفاده یک یا دو ماه از آن خسته شوید.

برای انجام این کار - بسیار مهم است که تا حد ممکن خود را در معرض آن عطر قرار دهید. هر روز ادکلن خود را استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که به میزان کافی اسپری می کنید تا ماندگاری آن برای مدت طولانی حفظ شود (3 یا 4 اسپری کار شما را راه می اندازد).

روش صحیح و نحوه استفاده از عطر

نکته حرفه ای: برای شروع یک بطری بزرگ از عطر امضای خود را خریداری نکنید. بیشتر فروشگاه های عطر بطری های عطر و نمونه های کوچکتری را ارائه می دهند که می توانید قبل از متعهد شدن به بطری بزرگ و گران قیمت، لذت بوی خود را بسنجید.

5. تحقیقات خود را انجام دهید

یکی دیگر از راه های عالی برای تصمیم گیری قاطع در مورد عطر امضای خود، تحقیق در مورد بهترین ادکلن مردانه و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجزای سازنده رایحه، تاریخچه و علم آن است.

دلیل این امر ساده است: هرچه دانش بیشتری داشته باشید، تصمیمات شما نیز آگاهانه تر است.

در مورد عطر خود درباره چه چیزی باید تحقیق کنید؟

برای کسانی که نمی دانند: نت های عطر عناصر سازنده رایحه هستند - آنها را لایه های مختلف بو بدانید.

  • نت های بالایی لایه بالایی هستند که بوی آنها فقط 5-15 دقیقه قبل از انتقال به نت های قلب دوام می آورند.
  • نت های قلب به عنوان یک سپر و میانجی برای نت های پایه عمل می کنند و به طور متوسط 20-60 دقیقه دوام می آورند.
  • نت های پایه عناصر سازنده ای هستند که هر رایحه ای بر آنها بنا شده است. آنها طولانی ترین دوام را دارند و بسیار غنی و منحط هستند. این بوی واقعی ای است که در کل مدت زمان ماندگاری عطر و ادکلن خود حس خواهید کرد.

بسته به مواد تشکیل دهنده ای که برای ایجاد هر یک از رایحه های ذکر شده در داخل یک عطر استفاده می شود، می توان آنها را در عطرهای تابستانی و زمستانی نیز دسته بندی کرد.

  • رایحه های تابستانی از نت های سبک تری مانند مرکبات و نت های گل تشکیل شده اند و به طور متوسط 5-7 ساعت دوام می آورند.
  • عطرهای زمستانی معمولاً از نت های شدید مانند چوب و توتون استفاده می کنند و حداقل 10 ساعت دوام می آورند.

اگر تحقیق کنید و بفهمید که عطر انتخابی شما در این دسته از کجا قرار دارد، متوجه خواهید شد که نه تنها از رایحه عطر خود لذت می برید بلکه از جنبه های فنی تر ساخت آن نیز لذت می برید.

به یاد داشته باشید آقایان - دانش قدرت است.

هرم نت های تشکیل دهنده عطر ها

 

چگونه عطر خود را پیدا کنیم؟

بچه ها، منحصر به فرد بودن و یکتا بودن در استایل خود بسیار مهم است.

 بخشی از یکتا بودن یافتن عطر و بویی است که شما و استایل شخصی شما را تعریف می کند. دوستان، خانواده و همکاران شما وقتی بوی عطر خوشبوی شما را احساس می کنند باید فوراً به شما فکر کنند.

یافتن رایحه شخصی آسان نیست - این آزمایش و خطا زیادی را می طلبد و باید با تحقیق در مورد بهترین ادکلن مردانه موجود در بازار، آن را پیدا خواهید کرد. با این حال، اگر یک عطر را پیدا کنید که فقط برای شما مناسب است - دیگر هرگز نمی توانید از استفاده از آن  دست بکشید.

 

لطفا توجه کنید که ثبت نظر باید مطابق با قوانین نشر آداروک باشد.