تریلر فصل دوم سریال سی (See) منتشر شد - تاریخ پخش و جزئیات + تریلر

همین ابتدا یک خبر خوش دیگه واستون دارم: سریال See برای فصل سوم هم تمدید شد!

امروز سرویس اپل تی وی پلاس اولین تیزر تریلر فصل دوم سریال سی را منتشر کرد. سریالی که با بودجه کلانی که داشت، هیاهوی زیادی به پا کرد و انصافا عملکردی عالی داشت که با استقبال بی نظیری روربرو شد. این تریلر جدید شخصیت «ایدو واس»، برادر بابا واس (جیسون موموا) را با هنرنمایی «دیو باتیستا» معرفی میکند. علاوه بر تریلر فصل دوم، سی همچنین برای فصل سوم هم تمدید شد.

فصل دوم جایی به پایان رسید که هانیوا ربوده شده و به اسارت ایدو واس درآمد، اما بابا واس کوفون را نجات داده و اکنون در فصل دوم به سراغ ایدو واس میرود تا دخترش را نجات دهد.

فصل دوم سریال سی در تاریخ ۲۷ آگوست مصادف با ۵ شهریور ماه ۱۴۰۰ از سرویس اپل تی وی پلاس منتشر خواهد شد.

در این تریلر شاهد رویارویی بابا واس و ایدو واس هستیم و ادامه ی داستان را بلافاصله پس از پایان فصل اول دنبال میکند. همچنین این تریلر نشان میدهد که فصل دوم ما را به محیط های جدیدی از جهان سریال خواهد برد؛ از کوهستان های برفی گرفته تا شهر های بزرگ.

علاوه بر دیو باتیستا، فصل دوم سی همچنین شامل بازیگران و شخصیت های جدید دیگری است. «اولیویا چنگ (Warrior)»، «ایدن اپستین (Sweetbitter)»، «تامارا تونی (Flight)»، «دیوید هولت (The Shape of Water)» و «تام میسون (Watchmen)» نیز در فصل دوم ایفای نقش خواهند کرد. سریال سی توسط «استفان نایت» ساخته شده است؛ شخصی که همچنین سازنده سریال های پیکی بلایندرز و تابو است.

نظر شما چیه؟ نظرات و پیشنهادات خودتون رو از ما دریغ نکنید و در بخش کامنت ها اونا رو با ما در میان بذارید. 

مطالب مرتبط

ثبت نظر برای عموم کاربران آزاد است اما امتیاز دهی تنها برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند مقدور است. در صورت تمایل به ثبت نام اینجا کلیک کنید.

ثبت نظر به معنای پذیرش قوانین نشر آداروک است.