اعلام تاریخ پخش فصل پنجم و آخر سریال مانی هیست + تیزر تریلر فصل آخر

تیزر تریلر فصل پنجم و آخر سریال مانی هیست

نتفلیکس بالاخره تاریخ پخش فصل پنجم و آخر سریال محبوب مانی هیست را اعلام کرد. با اعلام نتفلیکس، پارت اول فصل پنجم در ماه سپتامبر، یعنی شهریور ماه منتشر خواهد شد.

نتفلیکس به صورت رسمی به همراه تریلری جدید از این مجموعه تاریخ پخش آن را اعلام کرد. این سریال قبل از این که به شهرت جهانی برسد، قرار بود به عنوان یک سریال دو بخشی محدود در نتفلیکس اسپانیا پخش شود. اما بعدا نتفلیکس با ویرایش اپیزود های ابتدایی، نسخه انگلیسی زبان آنرا نیز به پخش جهانی در آورد. این مجموعه که با نام اسپانیایی La casa del papel شناخته میشد، با شروع پخش جهانی Money Heist  نام گرفت.

در طول چهار فصل پیشین، گروه خلافکاران جذاب این سریال، دو سرقت بزرگ انجام میدهند. نام هر کاراکتر برگرفته از یک شهر است. کاراکتر اصلی این مجموعه، سیلن اولیویرا/توکیو است که در دو فصل اول به دنبال نقشه پیچیده پروفسور به همراه سایر اعضای باند، با موفقیت به ضرابخانه ملی اسپانیا دستبرد میزند. همانطور که قبلا نیز نتفلیکس اعلام کرده بود، فصل پنجم قرار است پایان راه این سریال باشد. فصل چهارم هنگامی که باند راکل را از زندان فراری داد، در نقطه حساسی به پایان رسید.

زمان پخش فصل پنجم و آخر سریال مانی هیست

و حالا نتفلیکس بالاخره به طرفداران نشان میدهد که چه زمانی باید انتظار فصل پنجم را داشته باشند. این تریلر به نقطه اوج سریال نگاه می اندازد؛ جایی که کاراکتر ها در حال مبارزه برای نقطه پایان هستند. در این تیزر اعلام شد که پارت اول فصل آخر در تاریخ 12 شهریور 1400 و پارت دوم در تاریخ 12 آذر 1400 منتشر خواهد شد. تنها کلماتی که در این تیزر میشنویم، از زبان توکیو است؛ کاراکتری که در طول سریال برایمان ثابت شد که یک راوی غیر قابل اعتماد است.

«مهمترین لحظات آن زمان هایی هستند که میفهمیم برگشتی در کار نیست»

واضح است که با رسیدن مانی هیست به نقطه پایان، احتمالا همه شخصیت ها زنده از بانک بیرون نمی آیند. در کنار پروفسور، توکیو و لیسبون، این تریلر بازگشت تعدادی دیگر از شخصیت ها را نیز تایید میکند؛ از جمله ریو، دنور، استکهلم، هلسینکی و آرتورو (فک کنم هممون موافقیم که اگه تو این فصلم این یارو کشته نشد حضورا بریم اسپانیا خودمون ترتیبشو بدیم!). در این فصل دو چهره جدید با بازی انجل سیلوستر و پاتریک کریدو حضور خواهند یافت، اما هنوز مشخص نیست که آیا این دو کاراکتر نیز ماسک های دالی را به صورت میزنند و یا برای تیم مقابل بازی میکنند.

این تریلر نشان میدهد که هدف تیم این بار بیش از همیشه سخت است؛ اما چهار فصل اول نیز ثابت میکنند که تیم محبوب ما تحت فشار هم به خوبی عمل میکنند. تمام تیم با عصبانیت به دنبال انتقام قتل نایروبی هستند. آنها در عوض اسکناس های تقلبی با طلای واقعی سر و کار دارند و تمام کشور نظاره گرشان هستند تا ببینند که آیا میتوانند با وجود اینکه یک کشور در مقابل آنها ایستاده است موفق شوند یا خیر. آنها نمیتوانند بیش از این مخفی شوند و زمان زیادی را با هم در شرایط تنش زا گذرانده اند که روابط بین آنها را پیچیده کرده است؛ افرادی که زمانی با هم کاملا غریبه بوده اند. با دو بخشی شدن فصل آخر این مجموعه، بدیهی است که بینندگان قبل از این که ببینند سرنوشت مانی هیست چه میشود، چند بار دیگر در حساس ترین لحظات رها شوند.

نظر شما در مورد فصل پنجم چیه؟ به نظرتون همه اعضای تیم زنده میمونن؟ نظرات خودتون رو در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط

ثبت نظر برای عموم کاربران آزاد است اما امتیاز دهی تنها برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند مقدور است. در صورت تمایل به ثبت نام اینجا کلیک کنید.

ثبت نظر به معنای پذیرش قوانین نشر آداروک است.