استایل زمستانی مردانه | 6 اشتباه در لباس پوشیدن در فصل سرما

احساسش می کنی؟

زمستان در راه است.

در واقع ، تقریباً اومده.

آیا آماده‌ای؟

از همه مهمتر، آیا کمد لباس شما آماده است؟

اکثر مرد ها حتی نمی دانند چگونه برای زمستان لباس بپوشند.

نیمی از مردها با شلوارک و تی شرت بیرون می آیند و نیمی دیگر انگار آماده صعود به کوه هستند.

در مقاله امروز، من به شما یک راهنمای استایل زمستانی مردانه و شش اشتباه لباس پوشیدن اغلب مردان و نحوه جلوگیری از آنها مطرح می‌کنم.

 

اشتباه زمستانی شماره 1: لباس‌هایتان را هوشمندانه لایه بندی نمی‌کنید

لایه بندی لباس ها

 

این اشتباه ممکن است به عنوان بزرگترین اشتباه به نظر نرسد، اما بسیاری از مردان نمی دانند که چگونه لایه بندی مناسب برای لباس خود انجام دهند.

اول، شما باید قانون کلی را یاد بگیرید: از نازک ترین تا ضخیم ترین. نازک ترین لایه باید نزدیکترین لایه به بدن شما باشد.

به عنوان مثال: اگر کت، جلیقه و پیراهن دارید، باید آن را به ترتیب زیر لایه بندی کنید:

  • پیراهن
  • جلیقه
  • کت

این یک قانون کلی است و اگر یک ژاکت ضخیم تر و یک ژاکت نازک تر داشته باشید، این قانون اعمال نمی شود، اما این امر به شما امکان می دهد تا آنجا که ممکن است انعطاف پذیر و گرم باشید.

لایه بندی بیشترین امکانات را در طول روز به شما می دهد. تصور کنید - بیرون برف می بارد، و تمام آنچه می پوشید یک کت زمستانی سنگین روی پیراهن است.

وقتی به محل کار خود رسیدید، باید آن لایه بالایی را بردارید - اگر داخل آن هنوز سرد باشد چه؟ اگر یک همکار پنجره ای را باز بگذارد چه؟

شما منجمد می شوید. راه حل: لایه های بیشتری اضافه کنید.

یک ژاکت را روی پیراهن خود بیندازید تا در طول روز گزینه های بیشتری داشته باشید.

 

اشتباه شماره 2: هزینه اضافی برای موارد اشتباه

اولویت های خود را درست انتخاب کنید - آنچه را که نیاز دارید خریداری کنید.

اول از همه، نام تجاری و برند معروف لزوما به معنای بهتر بودن آن نیست. اشتباه متوجه نشوید، من مارک های زیادی را دوست دارم اما تحقیق کنید که چگونه پول خود را صرف می کنید.

برخی از مارک های مشهور کت زمستانی ساخته شده از پلی استر را تبلیغ می کنند. اگرچه پلی استر وقتی با پارچه های دیگر مخلوط می شود خوب است، اکثراً کت های پلی استر در برابر سرما مقاومت نمی کنند.

اگر بخواهید درجه گرما بالا برود یا هنگام پوشیدن برف بیل بزنید، پلی استر قابل تنفس نیست و ممکن است عرق کنید.

در عوض، سعی کنید ژاکت ساخته شده از پشم یا مخلوط پشم تهیه کنید. اینها در عین مقاومت در برابر رطوبت باعث گرم نگه داشتن شما می شوند. کتهای پشمی نیز ماندگار هستند.

همچنین، در مواردی که به آن نیازی ندارید بیش از حد هزینه نکنید.

 

اشتباه شماره 3: برای لباس های مناسب به اندازه کافی هزینه نمی کنید

مردی با استایل زمستانی

 

آسان است پول خود را بر روی موارد اشتباه صرف کنید، همچنین خریدن لباس های ارزان نیز  آسان است - یک اشتباه بزرگ.

موارد صحیح برای سرمایه گذاری چیست؟

  • کت و ژاکت
  • لباس زیر گرم
  • کفش

وقتی صحبت از کت و ژاکت می شود، شما به کیفیت بالایی نیاز دارید. درست همانطور که قبلاً گفتم، شما کت پشمی می خواهید. اینها اغلب می توانند گرانتر از نمونه های پلی استر آنها باشند.

لباس زیر گرم مکان دیگری برای سرمایه گذاری است. اینها اولین خط دفاعی شما و پایه و اساس لایه بندی شما برای زمستان است. اگر پایه خوبی نداشته باشید، به اندازه کافی گرم نخواهید ماند. و شما باید تا آنجا که ممکن است احساس راحتی کنید.

در حالی که لباس زیر گرم پایه و اساس لایه های شما است، کفش پایه و اساس کل لباس شما است. شما باید بر روی کیفیت سرمایه گذاری کنید مخصوصا زمانی که صحبت از کفش برای  فصلی مثل زمستان است.

بهترین قسمت در هزینه های کل این محصولات این است که همه آنها برای شما بسیار بیشتر از گزینه های ارزان تر دوام می آورند. اکنون کمی بیشتر روی محصولات مناسب هزینه کنید و در دراز مدت پس انداز خواهید کرد.

اشتباه شماره 4: نادیده گرفتن قدرت رنگ ها و الگوها

بوت های چوکا

 

این مشکلی است که بسیاری ازمردها در حال انجام آن هستند و آنها حتی متوجه آن نمی شوند. بهترین قسمت از زمستان و پاییز این است که شما می توانید رنگ ها و الگوهای مختلفی را وارد کنید که معمولاً نمی توانید در تابستان یا بهار بپوشید.

شما نباید در زمستان از رنگ های پاستلی استفاده کنید - واقعا مناسب نیست. سعی کنید از تغییر رنگ محیط تقلید کنید. منظور من از این چیست؟

درختان و چمن ها را مثال بزنید. در تابستان، بسیاری از درختان به رنگ سبز روشن هستند. در پاییز و زمستان، برگها تغییر رنگ داده و گرم می شوند. چمن بی صدا می شود. با فرا رسیدن زمستان، درختان تیره تر و دارای بافت بیشتری هستند.

برای زمستان از رنگ های خنثی مانند مشکی، سرمه ای، برنزه و سبز زیتونی و الگوهایی مانند مخمل و توید استفاده کنید.

نکات استایل زمستانی

اینها همه رنگ ها و الگوهای عالی برای زمستان هستند و به کمد لباس شما کمک می کند تا با فصل زمستان مطابق شود. اگر بخواهید رنگ های روشن بپوشید، بسیار وحشتناک ظاهر می شوید و گرمای خورشید شما را گرم نمی کند به خاطر اینکه این رنگ ها نور را بیشتر بازتاب می کنند.

اشتباه شماره 5: خرید لباسی که متناسب نباشد

خیاط

آقایان، فقط به این دلیل که بیرون هوا سردتر است به این معنی نیست که شما می توانید خیاطی را فراموش کنید. انجام آن آسان است. شما بیشتر روی گرم ماندن متمرکز هستید اما خوب به نظر رسیدن هنوز قسمت بزرگی از استایل زمستانی است.

اعمال قوانین استاندارد - هیچ لباسی نباید خیلی تنگ یا خیلی گشاد باشد. نقطه مثبتی را کهمتناسب با خودتان است پیدا کنید. این باعث می شود که لباس های شما از کیفیت بالایی برخوردار شوند و ظاهر شما را خیلی بهتر نشان دهند.

یک اشتباه رایج در مردان، پوشیدن شلوار بیش از حد تنگ یا گشاد است. در زمستان، هر دو گزینه های بدی هستند. اول از همه، هر دو بد به نظر می رسند. اما آیا می دانید این باعث می شود گرم نشوید؟

مسئله هدایت هوا و گرما است. اگر شلوار شما آنقدر گشاد است که هوا خیلی راحت گردش می کند، هوای گرم در آنها محبوس نمی شود. اگر مواد شلوار شماتوسط هوا نفوذپذیر هستند (که بیشتر شلوارهای جین و شلوارهای تنگ اینگونه هستند)، شلوار تنگ هیچ گونه محافظتی در برابر سرما به شما نمی دهد.

اشتباه شماره 6: خرید عینک آفتابی ارزان

عینک آفتابی برای استایل زمستانی

باور کنید یا نکنید، خورشید در زمستان به زمین نزدیکتر است و این باعث می شود خورشید روشن تر و درخشان تر شود.

به دلیل چرخش محور زمین، نیمکره شمالی در زمستان به خورشید نزدیکتر است. این یک تصور غلط رایج است که فصول از مجاورت زمین با خورشید ایجاد می شوند. در حقیقت فصل ها  ناشی از زاویه محور زمین نسبت به خورشید هستند.

بسیار خوب، درس نجوم کافی است.

علاوه بر این، برف خورشید را بسیار شدید منعکس می کند و باعث می شود بیشتر روشن شود.

اولین عینک های آفتابی در دوران ماقبل تاریخ توسط مردم اینویت (اسکیمو های کانادا و گرینلند) ساخته شده است با استفاده از شیشه های عاجی با شکاف های کوچک برای جلوگیری از نور شدید خورشید.

درس تاریخ :)


امروزه، عینک های آفتابی با کیفیت برای محافظت در برابر اشعه ماورا UV بنفش تعریف می شوند. شما می خواهید یک عینک آفتابی پیدا کنید که 100٪ اشعه ماورا بنفش را مسدود کند.

مطالب مرتبط

ثبت نظر برای عموم کاربران آزاد است اما امتیاز دهی تنها برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند مقدور است. در صورت تمایل به ثبت نام اینجا کلیک کنید.

ثبت نظر به معنای پذیرش قوانین نشر آداروک است.