همه چیز درباره فصل دوم سریال ویچر - تاریخ پخش، داستان و بازیگران

فیلمبرداری فصل دوم سریال ویچر اوایل امسال به پایان رسید و حال باید منتظر انتشار آن باشیم. پس از انتظاری طولانی، هنری کویل دوباره گرالت از ریویا را به صفحه های نمایش خواهد آورد؛ آن هم قبل از پایان 2021 و قرار قرار است کاراکتر های جدید دیگری را نیز به همراه او ببینیم.

در فصل دوم سریال ویچر شاهد مسافرت گرالت و سیری با هم هستیم و بر خلاف فصل اول که تایم لاین های مختلفی و در هم ریخته ای داشت، در این فصل انتظار داریم که داستان سریال به صورت خطی باشد. علاوه بر تاریخ انتشار، اکنون اطلاعات بیشتری در مورد فصل دوم داریم: میدانیم که چه کسانی در این مجموعه حضور خواهند داشت، چه کسانی باز خواهند گشت و حتی موفق شدیم که نگاهی به اولین تصاویر از فصل دوم داشته باشیم.

در این مطلب هر آنچه که لازم است در مورد فصل دوم بدانید را قرار داده ایم.

تریلر رسمی فصل دوم سریال ویچر

بالاخره پس از انتظار های طولانی، اولین تریلر رسمی از فصل دوم سریال ویچر به صورت رسمی از طرف نتفلیکس منتشر شد. اینجا میتونید تریلر رسمی رو ببینید.

 

تاریخ پخش فصل دوم سریال ویچر

با اعلام رسمی نتفلیکس، فصل دوم سریال ویچر در تاریخ ۲۶ آذر ماه ۱۴۰۰ منتشر خواهد شد.

 

اولین تیزر فصل دوم سریال ویچر منتشر شد

اولین تصاویر فصل دوم سریال ویچر

image
image
image
image
image
 
 

در اکتبر 2020، نتفلیکس اولین تصاویر از گرالت، ینیفر و سیری را در حین فیلمبرداری فصل دوم منتشر کرد.

در این تصاویر نوعی سلاح را در دست سیری یبینیم که نشان میدهد گرالت در حال آموزش دادن به او در کایر مورهن است.

در دسامبر 2020، نتفلیکس تصاویر بیشتری را از این سریال منتشر کرد که در پایین میتوانید ببینید.

تصاویر فصل دوم ویچر
تصاویر از نتفلیکس

دقیقا در پایان سال 2020، نتفلیکس تصویری از اولین صفحه از فیلمنامه قسمت اول فصل دوم را منتشر کرد. این فیلمنامه چیز زیادی به دستمان نمیدهد، اما بهترین چیزی است که لااقل تا قبل از انتشار تریلر فصل دوم خواهیم داشت.

 

 

بازیگران فصل دوم ویچر

هنری کویل (گرالت)، آنیا چالورتا (ینیفر) و فریا آلان (سیری) همگی در فصل دوم باز خواهند گشت. لیست کامل بازیگران توسط نتفلیکس منتشر شده است و شامل کاراکتر های کلیدی جدیدی است.

ظاهرا قرار است سه ویچر جدید در این فص حضور یابند: لامبرت با بازی پاول بالیون، کوئن با بازی یاسین آتور. این موضوع این انتظار را ایجاد میکند که فصل دوم ما را به «کایر مورهن» ببرد؛ جایی که ویچر ها آموزش می بینند. البته که طرفداران کتاب ها و بازی های ویچر با لامبرت و اسکل، که هر دو از مدرسه ویچر گرگ هستند – مثل گرالت و وسمیر – آشنا هستند.

در ماه سپتامبر گزارش هایی دست به دست می شد که نشان میداد باسیل ایدنبنر، بازیگر سویسی برای ایفای نقش اسکل انتخاب شده است. این خبر بعدا تایید شد و این بازیگر به مجموعه ویچر پیوست.

جالب است که ظاهرا سازندگان به اضافه کردن ویچر هایی دیگر به علاقه مند اند؛ شاید به این دلیل باشد که این هیولا کش ها در قالب موجوداتی ضعیف و میرا به دنیا می آیند. تعداد زیادی مدرسه آموزش ویچر وجود ندارد؛ اما به هر حال اشاره هایی به مدرسه های گربه و شیر هم دیده میشود.

هنری کویل - گرالت

مدرسه گرگ که گرالت متعلق به آنجا است، ظاهرا یکی از معدود مدارسی است که میخواهند در مقابل تهدیدی که هیولا ها برای قلمرو ایجاد کرده اند کاری انجام دهند.

در ماه می 2020، شایع شد که سومین ویچری که قرار است به این مجموعه بپیوندد، همریک با بازی جوئل آدرین است.

پس از اعلام رسمی دیگر بازیگران، مشخص شد که کیم بودنیا (Killing Eve) نقش مربی ویچر، وسمیر را ایفا خواهد کرد. همچنین کریستوفر هیویو– که او را با بازی در نقش تورموند در بازی تاج و تخت به یاد داریم – نقش نیولین را بازی خواهد کرد. از دیگر بازیگران میتوان به ماشیا سیمسون در نقش فرانسیسکا، آیشا فابین راس در نقش لیدیا و اگنس بیورن در نقش  ورینا اشاره کرد. به گزارش ددلاین، کارمل لانیادو نیز برای ایفای نقش کاراکتری جوان به نام ویولت، حداقل برای سه اپیزود به این سریال پیوسته است.

کاراکتر هایی که از فصل اول باز میگردند شامل: جاسکیر (جوئی بیتی) ، تریس (آنا شافر)، کایر (ایمون شافر) هستند. از دیگر چهره های آشنا میتوان از تسایا (مایانا برینگ) سابرینا (ثریکا ویلسون رید)، مورتا (لیلی کوپر)، یارپن زیگرین (جرمی کرافورد) و ایسترد (رویس پیرسون) اشاره کرد.

ابتدا قرار بود که ثو ارستد راسموسین نقش اسکل را بازی کند، اما به علت شیوع ویروس کرونا، باسیل ایدنبنز جایگزین او شد.

کاراکتر هایی از بازی های ویچر نیز در فصل دوم حضور خواهند یافت. گفته میشود که ملکه قدرتمند، میو از لیریا و ریویا با بازی ربکا هانسن در فصل دوم حضور خواهد یافت. همچنین در میان بازیگران، نام آلاستر پارکر به چشم میخورد که نقش کلیور را در بازی ویچر 3 به عهده داشت؛ اما نقش او در سریال هنوز مشخص نیست.

در مارس 2021، نتفلیکس هفت کاراکتر دیگر را معرفی کرد. این کاراکتر ها شامل این موارد هستند: آدوئا آندو در نقش نینک، لیز کار در نقش فن، سیمون کالو در نقش دوست فن، یعنی کودرینر، گراهام مک تاویش در نقش دیکسترا، کریس فالتون در نقش میج رینس، کسی کلیر در نقش فیلیپا ایلهارت (مشاور ریدانین رویال) و کوین دویل در نقش بالیان که یک کاراکتر کاملا جدید است.

فصل دوم ویچر تیم کارگردانی کاملا متفاوتی دارد:

  • اد بازالجت (آخرین پادشاهی، دکتر هو)
  • سارا او گورمن (جیمزتاون، نفرین شده)
  • گیتا پیتل (رژیم سانتا کلاریتا، با پیتل ها آشنا شوید)
  • استفن سوریک (دردویل، آکادمی آمبرلا)

در مورد تیم نویسندگی نیز لارن هیسریش در تویتر گفته بود که در مورد تیم نویسندگی، آشنایی نویسنده با دنیای ویچر ملاک اصلی نیست؛ بلکه به دنبال کسی است که از طرفداران ویچر باشد؛ اما ترسی از زیر سوال بردن آن و بازنویسی داستان و ارائه ایده های جدید ابایی نداشته باشد.

تریلر فصل دوم سریال ویچر: آیا تریلری منتشر شده؟

متاسفانه خیر. با توجه به اینکه فیلمبرداری سریال به تازگی تمام شده است، انتظار نمیرود که فعلا تریلر فصل دوم منتشر شود. بنابراین فعلا انتظار تریلر را نداشته باشید.

داستان فصل دوم ویچر: آنچه میدانیم، و آنچه در کتاب ها اتفاق می افتد

فصل دوم ویچر

حال به داستان فصل دوم می رسیم. همانطور که انتظار میرود، سیری محور فصل دوم سریال است. گرالت با این تفکر که ینیفر در نبرد سادن در پایان فصل اول کشته شده است، به سکونت گاه دوران کودکی اش، یعنی کایر مورهن باز میگردد. اگر این مکان شباهتی به بازی های ویچر داشته باشد، انتظار مناظری حیرت انگیز را داشته باشید.

تمرکز روی سیری در فصل بعدی تعجب آور نیست. در کتاب ها، سیری درون مایه اصلی داستان را می سازد و اهمیت او به عنوان یک اشراف زاده جادویی که دودمانش به الف ها می رسد، بر خوانندگان کتاب آشکار است. رابطه او با گرالت و نیز تاثیری که روی شکل گیری قلمرو دارد نیز دلیل دیگری بر اهمیت او است.

پایه های این تئوری از فصل اول بنیان گذاشته شد. با سر پوش گذاشتن روی خون الف ها توسط سیگ در فصل اول و نیز سقوط سینترا و فرار متعاقب سیری، زمینه برای محور قرار گرفتن وی فراهم شده است. همچنین باید شاهد زندگی تحت حکومت نیلفگاردین ها و تنش میان انسان ها و غیر انسان ها باشیم.

یکی از ویژگی های برجسته فصل اول، شیوه روایت داستان در قالبی غیر خطی و در مکان های مختلف بود که نتیجه آن داستانی چند جانبه بود. با این حال فصل اول در نهایت تمام خطوط داستانی را به زیبایی گرد هم آورد و روایت داستان فصل دوم را آسان تر کرد. هیسریش تایید کرده است که در فصل دوم گرالت، ینیفر و سیری در یک خط زمانی به طور همزمان وجود دارند؛ بنابراین لااقل این را مطمئنیم که داستان این سه نفر همزمان با هم به نمایش در خواهد آمد.

هیسریش همچنین عنوان کرد:

ما در همین نقطه فصل اول را به پایان رساندیم. و قطعا فصل دوم را نیز از همان نقطه دنبال میکنیم. این بار داستان به شیوه بسیار ساده تری روایت میشود. داستان شامل فقط یک خط نیست. این طور نیست که این سه نفر همواره با هم باشند و به خوبی و خوشی زندگی کنند. اما دوست دارم که این بار به سبک متفاوتی به بازه زمانی بنگریم.

این گفته ها به این معنی نیست که شاهد صحنه های نبرد گرالت با هیولا ها نیستیم. هیسریش تایید کرده است که داستان های کوتاه مختلف نیز در فصل دوم وجود دارند که شانس فلش بک ها و سکانس هایی از فصل اول را که مورد پسند بینندگان واقع شد را افزایش میدهد.

هیسریش همچنین توضیح داد که این فصل، بخشی شگفت انگیز برای گرالت خواهد بود. گرالت با خود سر ستیز دارد. قانون زندگی او دخالت نکردن است. اما در این فصل همه این کشمکش های درونی منفجر خواهند شد.

هنری کوبل در گفتگو با مجله Vanity گفته بود که در حال تلاش برای بهبود نقش آفرینی اش در قامت گرالت است.

«من در تمام فروم های رددیت حضور دارم. دارم تلاش میکنم که از هر کسی اطلاعات بگیرم. بعضی از اونا مفید نیستن، اما خیلی از نقد ها به شدت مفیدن. از همه اونا استفاده میکنم تا به این نقش نزدیک تر و نزدیک تر بشم»

هنری کویل - گرالت از ریویا

همچنین به نظر میرسد که روابط عجیب بین سیری و گرالت که در کتاب ها از آنها گذر شده است، در فصل دوم بیشتر مورد توجه قرار میگیرند. هیسریش میگوید ما قصد نداشتیم که از ماه های اول آشنایی این دو نفر با هم بگذریم. این مسئله یکی از بخش های جالب فصل دوم است.

Redanian Inteligence مدعی است که یکی از داستان های کتاب آخرین آرزو در فصل دوم وجود دارد. در این داستان، گرالت با مرد نفرین شده، یعنی نولین که به یک هیولا تبدیل شده است روبرو میشود.

هیسریش در پاسخ به یک سوال گفته بود که بدون اسپوبل به شما میگویم که تعدادی هیولای جدید، جادو های جدید و نیز تعدادی کاراکتر جدید و غیر منتظره در فصل دوم حضور دارند.

انتظار دیدن جادو های اهریمنی بیشتری را از فرینجیلا داشته باشید. هیسریش در گفتگو با وولچر تایید کرد که در فصل دوم بیشتر و عمیق تر به این کاراکتر و اینکه چگونه سر از نیلفگارد در آورد، او واقعا چه کسی است و چگونه او و ینیفر سر از راه های متفاوتی در آوردند پرداخته میشود.

در فصل دوم شاهد تغییراتی نیز خواهیم بود. زره های چروکیده نیلفگاردی ها که بسیاری از طرفداران از آن راضی نبودند، قرار است در فصل دوم عوض شود.

بر اساس تصاویر منتشر شده از صحنه فیلمبرداری، در این فصل شاهد دیداری بین نیلفگاردی ها و الف ها خواهیم بود.  

فصل سوم سریال ویچر

احتمال دارد که سریال ویچر به مدتی طولانی در نتفلیکس بماند. هیسریش میگوید که برنامه ها و ایده هایی برای هفت فصل از این سریال دارد و همه میدانیم که دنیای ویچر زیربنای کافی برای این حجم را دارد.

یک دنیا از داستان های گرالت، سیری و سفر های آنها در سراسر اقلیم وجود دارد که مخاطب را به مکان های شگفت انگیزی می برد و ما را با چند تا از بهترین کاراکتر های فانتزی آشنا میکند. توسعه کاراکتر سیری میتواند ایده ای عالی برای آینده ویچر باشد و این داستان ها ترکیبی عالی از عشق و خانواده، و راز و جادو را فراهم می آورند.

کتاب ها و رمان های زیادی در دسترس سازندگان قرار داردتا بتوانند این سریال را به مدت طولانی ادامه دهند؛ بنابراین میتوان انتظار داشت که فصل های متعددی را از این سریال دید.

انیمیشن ویچر – به همراه فصل دوم، منتظر یک انیمیشن از ویچر باشید

علاوه بر فصل دوم سریال ویچر، نتفلیکس اعلام کرده است که یک فیلم انیمیشنی با نام ویچر: کابوس گرگ (The Witcher: Nightmare of the Wolf)  ساخته خواهد شد. تاریخ انتشار این انیمیشن هنوز اعلام نشده است؛ اما انتظار میرود که قبل از فصل دوم سریال منتشر شود. گفته میشود که مدت زمان این انیمیشن یک ساعت و 21 دقیقه خواهد بود.

بی دی مایو (که فیلمنامه قسمت سوم از فصل اول را نوشته است) فیلمنامه این انیمیشن را می نویسد و داستان آن روی وسمیر ( مربی گرالت) تمرکز دارد. این نام برای هر کسی که با کتاب ها و بازی های ویچر سر و کار داشته است، آشنا است. استودیو Mir کار ساخت این انیمیشن را بر عهده خواهد داشت. داستان آن نیز ما را به سال های قبل از سریال میبرد و در مورد خطر بزرگی است که تمام اقلیم را تهدید میکند.

حال که میدانیم کیم بوندیا نقش وسمیر را در فصل دوم سریال ایفا میکند، پیش بینی میکنیم که صدای وسمیر در این انیمیشن نیز از او باشد.

مطالب مرتبط

ثبت نظر برای عموم کاربران آزاد است اما امتیاز دهی تنها برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند مقدور است. در صورت تمایل به ثبت نام اینجا کلیک کنید.

ثبت نظر به معنای پذیرش قوانین نشر آداروک است.