بهترین سریال هایی که در 2021 به پایان میرسند - پایان 10 سریال محبوب

سال 2021، سال شگفت انگیزی برای بسیاری از بینندگان خواهد بود؛ اما از طرف دیگر سریال های بسیار محبوبی نیز امسال به پایان راه خود میرسند.

 در حالی که شروع سال میتواند هیجان انگیز باشد، برای طرفداران برخی از سریال ها میتواند تلخ باشد. قطعا تمام شدن یک سریال محبوب برای طرفدارانش همواره سخت خواهد بود.

2021 سال سختی برای برخی از طرفداران تلویزیون خواهد بود و تعدادی از محبوب ترین سریال ها، امسال به پایان میرسند. اما بیایید از این زاویه به این قضیه نگاه کنیم که این سریال ها فرصت داشته اند داستان خود را به پابان برسانند و مثل بسیاری از دیگر سریال ها کنسل نشده اند.

در این مطلب به معرفی 10 سریال محبوبی میپردازیم که امسال به پایان میرسند.

10- غیر معمولی – Atypical

آتیپیکال

سریال آتیپیکال در طول مدت زمان پخش خود از 2017 تاکنون، فراز و نشیب هایی داشته است و با این حال توانست که دوام داشته و به پایان خود برسد. در بهمن ماه 98 اعلام شد که این سریال برای فصل چهارم و آخر خود تمدید شده است و انتظار میرود که امسال پخش شود.

با وجود اینکه پاندمی ویروس کرونا در روند ساخت این سریال اخلال ایجاد کرده است، اما نتفلیکس و سازندگان این مجموعه همچنان در تلاش اند که این سریال را تا آخر امسال به صفحه های تلویزیون برسانند. بینندگان این مجموعه به پایانی خوب امیدوار اند؛ چراکه به نظر میرسد همه کاراکتر ها میتوانند پایان شادی داشته باشند.

داستان این مجموعه در مورد سم، یک تینیجر است که بالاخره در 18 سالگی تصمیم میگیرد که مستقل شود و برای اولین بار با یک دختر وارد رابطه شود و  این جریان روی زندگی مادرش نیز تاثیر میگذارد...

9- بهتره به ساول زنگ بزنی – Better Call Saul

Better call saul

بتر کال ساول که پیش درآمدی بر سریال مشهور شبکه ای ام سی یعنی بریکینگ بد است، بسیار موفق و محبوب واقع شده است. با این که این مجموعه اسپین آفی از بریکینگ بد است، یکی از بهترین سریال هایی است که میتوانید ببینید. 5 فصل از این مجموعه تاکنون منتشر شده است و فصل بعدی 13 اپیزودی آن که قرار است امسال پخش شود، آخرین فصل این مجموعه خواهد بود.

در این مجموعه شاهد داستان جیمی مک گیل هستیم که کار خود را به عنوان یک وکیل ساده آغاز میکند و سرنوشت خود را دنبال میکند. همچنین داستان آشنایی او با مایک را میبینیم که ابتدا در مقابل هم قرار دارند. اگر میخواهید ببینید که جیمی چطور به دنیای جرایم وارد شد و به سال گودمن تبدیل شد، این مجموعه را از دست ندهید.

8- مرده از نظر من – Dead To Me

dead to me

این کمدی-درام نیز از دیگر سریال هایی است که امسال و با فصل سوم، به کار خود پایان میدهد. بسیاری از بینندگان و منتقدین از اینکه این مجموعه با محوریت یک زن تاکنون ادامه داشته است، در تعجب اند. این موضوعه بدون شک ناشی از نویسندگی بی نظیر و هنر نمایی زیبای کریستینا اپل گیت و لیندا کاردلینی است.

بینندگان امیدوار هستند که فصل سوم، وقایع فصل دوم را از سر گیرد که اگر به یاد ندارید باید بگویم که فصل دوم در نقطه حساسی به پایان رسید. خوشبختانه پاسخ بسیاری از سوالاتی که در ذهن مخاطبان است، در این فصل پاسخ داده میشود و کاراکتر های این سریال احتمالا با عواقب جرایمشان روبرو خواهند شد.

داستان این مجموعه در مورد دو زن است که پس از وقوع تراژدی هایی در زندگی شان، از طریق یک انجمن حمایتی با هم دوست میشوند، در حالی که شخصیت هایشان کاملا متفاوت با هم است...

7- مردم سفید پوست عزیزم – Dear White People

dear white people cast

دیگر مجموعه تلویزیونی نتفلیکس که قرار است امسال شاهد پایان آن باشیم، «مردم سفید عزیزم»، ساخته جاستین سیمین است که با الهام از فیلمش با همین نام ساخته شده است. بینندگان این مجموعه از اکتبر 2019 که خبر از تمدید آن برای فصل آخر رسید، مشتاقانه منتظر آن بوده اند.

بینندگان این سریال امیدوار اند که فصل آخر پاسخ هایی برای جامعه مخفی «اوردر آف ایکس» داشته باشد. علاوه بر آن، این مجموعه همچنان به بررسی مسائلی که در زندگی سیاه پوستان وجود دارد خواهد پرداخت.

داستان این مجموعه در مورد گروهی از دانشجویان از نژاد های مختلف در یک دانشگاه است که با مشکلات نژاد پرستانه روبرو هستند...

6- خ مثل خانواده – F Is For Family

f is for family

این مجموعه که امسال با فصل پنجم به کار خود پایان میدهد، یکی از طولانی ترین مجموعه های انیمیشنی نتفلیکس است. این مجموعه که توسط بیل بور و مایکل پرایس ساخته شده است، حول یک خانواده ایرلندی-امریکایی جریان دارد.

طرفداران این سریال امیدوار اند که این مجموعه همچنان به دنبال کردن زندگی غیر معمولی این خانواده بپردازد و نیز پرده از راز مادر فرانک بردارد. همچنین نویسندگان تایید کرده اند که کاراکتر جدیدی در این فصل حضور خواهد داشت.

در این سریال، داستان خانواده مورفی را در دهه 70 دنبال کنید، زمانی که کتک زدن کودکان مجاز بود و میتوانستید در داخل خانه مواد بکشید و یا یک اسلحه با خود به داخل هواپیما ببرید...!

5- گریس و فرانکی – Grace And Frankie

grace and frankie

گریس و فرانکی یکی از طولانی ترین و البته بهترین سریال های کمدی نتفلیکس است که متاسفانه امسال با هفتمین فصل، به کار خود پایان میدهد. ساخت این فصل در سال 2019 آغاز شده بود، اما با شیوع ویروس کرونا، پخش آن مانند بسیاری دیگر از فیلم ها و سریال ها به تاخیر افتاد.

تصمیم پایان دادن به این مجموعه به طور کامل با نویسندگان نبوده است، اما ماراتا کافمن و تیم نویسندگی اش با پایانی مناسب برای  این دو کاراکتر شگفت انگیز مشکلی ندارند.

داستان این مجموعه در مورد دو زن است که شوهر هایشان به تازگی اعلام کرده اند که عاشق یکدیگر شده اند و به زودی از زن هایشان طلاق گرفته و با هم ازدواج میکنند. حال این دو زن باید زندگی خود را در دهه 70 از نو شروع کنند و با شرایط جدید سازگار شوند.

4- همراه با خانواده کارداشیان ها – Keeping Up With The Kardashians

Keeping Up With The Kardashians

از این خانواده خوشتان بیاید و یا اینکه از آن ها متنفر باشید، نمیتوان بینندگان زیاد این سریال و نیز تاثیری که روی فرهنگ پاپ گذاشته است را انکار کرد. این سیتکام خانوادگی، از سال 2007 آغاز شد و امسال قرار است که در بیستمین فصل خود به پایان برسد.

ظاهرا خود کارداشیان ها تصمیم به پایان سریال گرفته اند و احتمالا به این دلیل که میخواهند به زندگی خود بدون دوربین هایی که همه جا به دنبالشان است ادامه دهند.

3- اوزارک – Ozark

ozark

و باز هم مجموعه ای دیگر از نتفلیکس که امسال شاهد پایان آن خواهیم بود. این مجموعه درام با محوریت جیسون بیتمن در نقش مارتی بایرید که یک مشاور مالی است جریان دارد که پس از لو رفتن یک پولشویی عظیم، پا به فرار میگذارد. در این بین خانواده بایرید نیز درگیر میشوند و حال او باید راهی برای نجات خود و خانواده اش پیدا کند.

چهارمین و آخرین فصل اوزارک، امسال در دو پارت 7 اپیزودی منتشر خواهد شد. پایان بندی این مجموعه کاری سخت خواهد بود؛ چرا که انتظارات از این مجموعه بالا است. جزئیات داستان این سریال هنوز مشخص نیست، اما نویسندگان تایید کرده اند که چند کاراکتر جدید در این فصل معرفی خواهند شد که شرایط را برای خانواده بایرید تغییر خواهند داد.

2- بی شرم – Shameless

shameless

پخش فصل پایانی این مجموعه در قالب 11 اپیزود آغاز شده است و احتمالا در همین اوایل 2021 به پایان برسد. در حالی که طرفداران این مجموعه برای قسمت های پایانی خود را آماده کرده بودند، انتظار باز شدن پای کرونا به داخل سریال و درگیری خانواده گالاهر با آن را نداشتند؛ تصمیمی که نویسندگان آن را برای ادامه سریال لازم دانستند.

طرفداران امیدوار اند در این اپیزود های پایانی شاهد بازگشت دوباره امی روسام باشند.

1- سوپرمارکت – Superstore

superstore

طرفداران این سیتکام امیدوار بودند که سریال مورد علاقه شان پس از جدایی کاراکتر اصلی، یعنی امی سوزا همچنان ادامه داشته باشد؛ اما ظاهرا این طور نیست و این سریال نیز امسال به کار خود پایان میدهد. در ماه دسامبر بود که اعلام شد فصل ششم این مجموعه، آخرین فصل سریال خواهد بود.

متاسفانه این اخبار علاوه بر بینندگان، بازیگران را نیز شوکه کرد؛ که این موضوع نشان می دهد این مجموعه در حال کنسل شدن است و قرار نیست که راه خود را به پایان برساند. با این حال نویسندگان قول داده اند که این مجموعه پایان مناسبی خواهد داشت و همچنین احتمال ساخت اسپین آفی از این مجموعه بالا است.

 

مطالب مرتبط

ثبت نظر برای عموم کاربران آزاد است اما امتیاز دهی تنها برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند مقدور است. در صورت تمایل به ثبت نام اینجا کلیک کنید.

ثبت نظر به معنای پذیرش قوانین نشر آداروک است.