بهترین فیلم های عاشقانه خارجی 2021 که باید ببینید

فیلم های عاشقانه فقط برای دختر ها نیستند؛ و همینطور فقط برای روز ولنتاین نیستند. برای مثال فیلم دفترچه خاطرات (The Notebook) را در نظر بگیرید. دیدن این فیلم برای بار هزارم هم لذت بخش خواهد بود و این احساس مستقل از داشتن رابطه و دیگر شرایط شما است. دیدن داستان دو نفر که بر خلاف شرایط نامناسب عاشق هم میشوند، همواره لذت بخش خواهد بود. این داستان ها پر از امید، رویا و جذابیت هستند؛ مگر بیش از این چه چیزی از فیلم ها میخواهیم؟

خوشبختانه در میان فیلم های مورد انتظار در سال 2021، عناوین عاشقانه زیادی به چشم میخورد. یکی از چیز هایی که در دوران کرونا یاد گرفته ایم، ارزش رابطه ها و افراد نزدیکمان است و این موضوع قطعا روی دید ما به فیلم های عاشقانه تاثیر گذاشته است. خود را برای دیدن آخرین قسمت از سه گانه ی محبوب، داستان های واقعی و اقتباس های زیبا آماده کنید. این ها بهترین فیلم های عاشقانه پیش رویمان در سال جاری هستند:

مالکوم و مری – Malcom & marie

malcom & marie

 • تاریخ پخش: منتشر شده
 • بازیگران: زندایا، جان دیوید واشینگتون

این فیلم سیاه و سفید، اولین فیلمی بود که در دوران کرونا مراحل توسعه و فیلمبرداری را به پایان رساند. تمام داستان در یک شب اتفاق می افتد. یک فیلم ساز و همسرش پس از افتتاحیه موفق فیلمشان، در حالی که مطمئن اند این فیلم یک موفقیت خواهد بود و سود اقتصادی زیادی را برایشان به ارمغان می آورد به خانه باز میگردند. ناگهان بعد از ظهر روز بعد ورق بر میگردد و اتفاقاتی می افتد که رابطه آنها را به چالش کشیده و قدرت عشق میانشان را می آزماید.

حفاری – The Dig

The dig

 • تاریخ پخش: منتشر شده
 • بازیگران: کری مالیگان، رالف فینس، لیلی جیمز، جانی فلین

این فیلم که بر اساس داستانی واقعی از حفاری تاریخی در سال 1939 در ساتن هو انگلستان ساخته شده است، تلاش میکند تا به یک اشتباه تاریخی اشاره کند. در تاریخ این حفاری روی نام «باسیل براون» تمرکز شده است که رهبری این عملیات را بر عهده داشت، در حالی که هیچ اشاره ای به دیگر افراد دخیل نشده است و این مسئله برای دهه ها پنهان مانده است. این توضیحات شما را به این فکر می اندازد که این فیلم رنگ و بوی عاشقانه ندارد؟ با دیدن فیلم و داستان تراژدی عاشقانه نه یک زوج، بلکه دو زوج نظرتان قطعا تغییر میکند.

انتخاب درست – The Right One

the right one cast

 • تاریخ پخش: منتشر شده
 • بازیگران: کلیوپاترا کولمن، نیک تون، لیزا شلیسیجر

در این داستان احساسی، سارا که یک رمان نویس است، به بن بست فکری میرسد و به ایده ای برای الهام گرفتن نیاز دارد. او این ایده را هنگامی که گادفری را ملاقات می گند پیدا میکند. گادفری اختلال تجزیه هویتی دارد و مدام شخصیتش را عوض میکند، چرا که میخواهد از واقعیت فرار کند و در گذشته خود بماند. پس از اینکه گادفری سفره دلش را برای سارا باز میکند، پی می برد که سارا برای نوشتن رمان خود از او سوء استفاده میکند و به همین دلیل خود را گم و گور میکند و از زندگی سارا بیرون میرود. آیا سارا مرد رویا هایش را از دست داده است؟ و یا او را پیدا میکند و همه چیز را درست میکند؟

تقدیم به همه پسران: همیشه و تا ابد – To All the Boys: Always and Forever

تقدیم به همه پسران: همیشه و تا ابد

 • تاریخ پخش: 24 بهمن 99
 • بازیگران: لانا کاندور، نوا سنتینیو، جوردن فیشر، جان کوربت

همه خوبی ها در یک جایی به پایان می رسند، حتی اقتباس های محبوب نتفلیکس، یعنی تقدیم به همه پسران. همیشه و تا ابد دنباله «تقدیم به همه پسران: پی نوشت. من هنوز دوستت دارم» است و آخرین قسمت از این سه گانه است. این بار نزدیک شدن به فارغ التحصیلی، به تهدیدی برای جدایی لارا جین و پیتر کوینسکی تبدیل میشود، چرا که آنها برنامه های متفاوتی برای برای آینده شان پس از دبیرستان دارند. حال باید ببینیم آیا این دو نفر می توانند این چالش را پشت سر بگذارند یا خیر.

نقشه کوچکترین چیز ها – The Map of Tiny Perfect Things

The map of tiny perfect things

 • تاریخ پخش: 24 بهمن 99
 • بازیگران: کاترین نیوتن، کایل آلن

همه با تئوری گیر کردن در یک حلقه زمانی و تکرار بی پایان آن آشنا هستیم و فیلم های زیادی با اقتباس از این مسئله را دیده ایم. اما این مورد احتمالا شیرین ترین آنها باشد. دو تینیجر پی میبرند که آنها در حال زندگی کردن در یک روز هستند و در این حلقه زمانی گیر کرده اند. آنها به جای فرار کردن از این حلقه، سعی میکنند که از آن به عنوان یک مزیت استفاده کنند و نقشه ای از بهترین اتفاقات این روز را تهیه کنند؛ تا اینکه یکی از آنها سعی میکند که راهی برای فرار از این گلیچ پیدا کند. با توجه به تریلر، در این فیلم از لحظاتی کمدی و خنده دار به سمت داستانی عاشقانه می رویم که احتمالا اشکتان را در خواهد آورد.

آخرین نامه از معشوقه شما – The Last Letter From Your Lover

رمان آخرین نامه از معشوقه شما

 • تاریخ پخش: 22 اسفند 99
 • بازیگران: فلیستی جونز، شایلن وودلی، کالوم ترنر، نبان رضوان، جو الوین

دوستداران فیلم «من قبل از تو (Me Before You)» باید به این فیلم توجه کنند. آخرین نامه از معشوقه شما، جدیدترین اقتباس از رمان «جوجو مویز» است و یک داستان عاشقانه را در دو تایم لاین روایت میکند. در سال 1960، جنیفر (وودلی)  خود را بین شوهر سرد و بی احساسش یعنی لارنس (الوین) و معشوقش آنتونی (ترنر) می یابد. ده ها سال بعد، در سال 2003، یک روزنامه نگار به نام الی (جونز) به دنبال عشق زندگی خود، در یک آرشیو نامه های جنیفر را پیدا میکند...

رومئو و جولیت – Romeo & Juliet

رومئو و جولیت

 • تاریخ پخش: 3 اردیبهشت 1400
 • بازیگران: جاش او.کانر، جسی باکلی

در اواخر قرون وسطی در ورونا، دو خانواده ثروتمند و مشهور مونتاگو و کاپولت، دشمنی دیرینه ای با هم دارند و این عداوت به دهه ها قبل برمیگردد. یک روز در مغازه ای، یک درگیری بین این دو پیش می آید و باعث عصبانیت شاهزاده میشود و آنها را تهدید میکند که اگر بار دیگر امنیت ورونا به خطر بیفتد، تاوان آنرا با جانشان پس میدهند. در این حین، جوانی به نام رومئو از مونتاگو ها، عشق خود به برادرزاده لورد کاپولت یعنی روزلین را آشکار میکند. پسر عموی رومئو سعی میکند او را پشیمان کند، اما رومئو مخالفت میکند...

با من ازدواج کن – Marry Me

با من ازدواج کن - جنیفر لوپز

 • تاریخ پخش: 24 اردیبهشت 1400
 • بازیگران: جنیفر لوپز، اوون ویلسون، مالوما، سارا سیلورمن، جان بردلی

به نظر میرسد که رام-کام های جنیفر لوپز تمام شدنی نیست و ما نیز این جاییم تا جدید ترین فیلم او را به شما معرفی کنیم. در این فیلم، جنیفر لوپز در نقش یک ستاره پاپ است که پی میبرد پارتنرش باستینا (مالوما) به او خیانت کرده است و در صدد آن است که او را وادار به پذیرش پیشنهاد ازدواج یکی از طرفدارانش در یکی از کنسرت هایش کند. داستانی واضح در دنیای طرفداران جنیفر!

سیندرلا – Cinderella

فیلم جدید سیندرلا - بازیگر

 • تاریخ پخش: 25 تیر 1400
 • بازیگران: کامیلا کابلو، بیلی پورتر، ایندینا منزل، پیرس بروسنان، مینی درایور

البته که تاکنون هزاران بار از این داستان اقتباس شد است. اما این فیلم موزیکال، با «کابلو» در نقش اصلی، «پورتر» در نقش پدرخوانده بی جنسیت او و «منزل» در نقش مادرخواند شرور او، یک فیلم متمایز است.  علاوه بر این ها، «جان مولانی»، «جیمز کوردن» و «رامش رنگانتن» نقش موش هایی را بازی میکنند که به پادو های سیندرلا تبدیل میشوند. همچنین «میسی الیوت» در نقش شهردار ظاهر میشود. از این ها که بگذریم، شاید ریمیک ها آنقدر هم بد نباشند!

داستان وست ساید – West Side Stor

داستان وست ساید

 • تاریخ پخش: 19 آذر 1400
 • بازیگران: انسل الگورت، راشل زیگلر، ریتا مورینو، کوری استال، برایان د آرسی جیمز، مدی زیگلر

حال که حرف از ریمیک ها شد، امسال یکی دیگر از فیلم  هایی که در پیش رو داریم، ریمیک فیلم «داستان وست ساید»، اثر استیون اشپیلبرگ است؛ با هنر نمایی الگورت و زیگلر که پا جای پای تونی و ماریا می گذارند. در یک داستان جالب، ریتا مورینو که در نسخه کلاسیک نقش بهترین دوست ماریا، یعنی آنیتا را بازی کرد، این بار در نسخه 2021 در نقش والنتیا ظاهر میشود که تقریبا بر اساس همان کاراکتر دکتر، رئیس تونی در داروخانه است.

 

مطالب مرتبط

ثبت نظر برای عموم کاربران آزاد است اما امتیاز دهی تنها برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند مقدور است. در صورت تمایل به ثبت نام اینجا کلیک کنید.

ثبت نظر به معنای پذیرش قوانین نشر آداروک است.